Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

davin Tylko, że akurat te co mnie najbardziej pociągają to się tak zachowują jak w jakimś przedszkolu. A ja przecież nie wymagam cudów a jedynie aby dorosła osoba zachowywała się jak dorosła. A tutja dziewczyna dorosła, ładna i ogólnie niby ogarnięta a zachwouje się jak 7-latka :P No ja nie szukam na siłę :P Po prostu odpuszczam gdy laska tak się zachowuje. A znowu gdy się zachwouje jak dorosła to mnie nie pociąga i się kończy. Bo w sumie to nie idzie jakoś stworzyć dogodnych warunków przez te zachowania :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, każdy płaci zasadniczo za siebie ;) Chyba, ze to Twoja dziewczyna i zapraszasz ją na obiad to trzeba wylecieć z kaski ;)

Psyche Maga i ja nie pochodzimy z bogatych rodzin.Raczej do końca naszej znajomości tylko taki układ.I wyłącznie pizza, lody,cola i sałatka. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx takie trafiasz. Znam ładne dziewczyny co zachowują się poważnie i brzydkie co myślą że nie wiadomo jakie piękne są i serio są tępe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej uroda ma niewiele wspólnego z intelektem, są urodziwe głupie i mądre, te miej trakcyjne tak samo. W państwach anglosaskich to zwykle im mądrzejsze to tym ładniejsze znaczy nie mają 40 kg nadwagi i potrafią się gustownie ubrać. A jak studiowałem to najładniejsze dziewczyny można było zobaczyć w bibliotece. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davin Ale to i tak wychodzi, że przewaga tych dorosłych gówniar to te ładne dziewczyny. Ja widzę jedyny zasadniczy problem. Tyczy on się właśnie tego dlaczego ja mam wychodzić z siebie aby dziewczyna umówiła się na spotkanie i na nie przyszła. Dlaczego tak jest? :shock: Dlaczego poważnie zachowuje się dziewczyna brzydka a ładna najczęściej zachowuje się jak jakaś gówniara niewychowana w żaden dobry sposób? :shock: I to nie jest tak że coś wymyślem czy próbuje wmówić, że ładna jest zła bez poparcia faktów. Ja po prostu obserwuje takie zachowania od bardzo dawna. Z internetowymi portalami to az wychodzi tak głupio, że chyba lepiej się śmiać z tego jak to wszystko jest głupie. Na przykład piszą do mnie dziewczyny, że chcą się zapoznać i dają swój numer. A próbuje umówić te ICH ZAPROPONOWANE spotkanie to piszą, że nie mają czasu na znajomych. A na zdjęciach same zdjęcia z dyskotek. A na facebooku same też takie zdjęcia z imprez, dyskotek w klubach i uzupełniane komentarze w stylu "ale wczoraj popiliśmy", "dobra impreza była". :shock: A w realu podobne problemy. Dlaczego gdy dziewczyna jest ładna to nie może być NORMALNA :shock: Jestem skazany na brzydkie :shock: Brzydkiej się nie muszę prosić o nic a ładnej muszę i jaka to przyjemność? I jescze przypadkiem można wyjsć na desperata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davin Tak streszczajac to gdy umawiam się z ładną dziewczyną to z góry mogę zakładać, że odwoła spotkanie. I kreci coś. Nie wiadomo nawet czy chce bo wmawia, że chce ale gdyby chciała to by się spotkała :D:D:D:D:D:D:D Więc o co biega w tym? :P A brzydka nie kręci. Jeśli nie chce to się nie umawia. Wszystko wiadomo :P

 

A co Ciebie tak kręca dziewczyny ze spotkaniem czy zachowują się normalnie? Czyli, że jeśli się umawia to się spotyka? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx ja po niedawno zakończonym 4letnim związku jakoś nie pale się do szukania i umawiania się. Brat mnie niedawno swatał ale jak na razie nic z tego nie będzie. Może i ja coś na początku skopałem ale co nie zmienia faktu że ta dzieczyna jest uparciuchem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gdy dziewczyna jest ładna to nie może być NORMALNA :shock:Jestem skazany na brzydkie :shock: Brzydkiej się nie muszę prosić o nic a ładnej muszę i jaka to przyjemność? I jescze przypadkiem można wyjsć na desperata :D

Nie jesteś skazany na brzydkie. Zawsze możesz być sam do końca życia, to raz. Dwa - czy sam jesteś taki piękny? Trzy - czy sam jesteś NORMALNY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx nie wiem czy jest co zazdrościć. Moge Ci streścić związek. Jak ją poznałem to była gruba (może dla Ciebie brzydka) a przez 3 lata się tak wyrobiła że masakra. Ona nabierała pewności siebie a ja ją traciłem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sloik No według mnie jestem dosyć ładny. Tak jak i po opiniach dziewczyn też bo często do mnie zwracają się w stylu "przystojniak" i pochlebne opinie dają o moim wyglądzie. No i owszem mogę być sam ;) Chociaż niekonicznie bo może gdy będę w wieku np 50 lat to spotkam jakaś kobiete która się spotka ze mną. Pewnie taka 50-latka nei będzie sie zachowywać jaj gówniara. No a teraz jest jak jest. Zawsze dziewczyna ładna w ostaniej chwili odwołuje spotkanie a dziewczyna brzydka nie odwołuje.

 

-- 05 lip 2013, 14:30 --

 

davin Ale chyba nie błagałeś jej na kolanach "No chodż ze mną, no chodż ze mną. Bardzo Ciebie błagam" :D Kurde, fajnie by było spotkać taką fajną, ładną dziewczynę która by przyszła pierwszy, drugi raz na spotkanie. Dalej by się potoczyło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zrobić ogólnoświatowy konkurs, taki w którym kobiety wybierałyby mężczyznę kierując się nie tylko wyglądem danego mężczyzny, ale też opisanymi wszelkimi cechami psychicznymi i emocjonalnymi, to ja byłbym ostatni, na którego zwrócono by jakąś uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę i gdybym spotkał taką dziewczyną z którą prosto można się umówić na spotkanie to dawno byłbym miał dziewczynę ;) Miałem kiedyś problemy deprsesyjne przez zachowania ładnych dziewczyn ale jak one minęły to jest inaczej. Nie mam problemów pogadać z dziewczyną. Tematów mam sporo. Bardzo łatwo wychodzi mi rozbawienie dziewczyny. No i czuję się swobodnie w ich towarzystwie. Ale mimo to nie spotkałem takiej dziewczyny z którą mozna by było normalnie się umówić zamiast błagać jak głupek jakiś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje system ocen według kategorii samego ocenianego, czyli albo ładny albo brzydal ;) Pośrednie, wyważone opnie będą bardzo niemile widziane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

Właśnie, właśnie. Ankieta z podziałem na 2 kategorie, byłaby strzałem w 10. qwertyxxx nie daj się prosić. Chcesz się spotykać z laskami czy nie? Publikacja zdjęcia powinna pomóc (no chyba, że jesteś brzydalem, to wtedy zaszkodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×