Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Vett, komputer ? :D ja dziś miałam okazję podpatrzeć strażaków, zawsze chciałam mieć męża strażaka - kojarzą mi się z taką odwagą, męskością, serdecznością... Przecież służą ludziom, muszą być mili, sympatyczni. A nie jak większość facetów cholernie niedojrzałe palanty.

Kiya, poczęstuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A co się stanie jak trafisz na dobrego lekarza, ale leki nie zadziałają w sposób który Ciebie zadowoli ?

To trochę błędne założenie .

Czytasz forum ,wiesz ,że to trochę loteria .

No to wtedy koniec, bo to już będzie czwarty psychiatra z którym mi nie wyjdzie. I czwarta nieudana próba podjęcia leczenia.

 

W takim razie powinieneś się bardzo przyłożyć do znalezienia najlepszego lekarza. Zakładam ,że przeglądasz forum by się do tego przygotować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0Rh+ napisał(a):

 

A co się stanie jak trafisz na dobrego lekarza, ale leki nie zadziałają w sposób który Ciebie zadowoli ?

To trochę błędne założenie .

Czytasz forum ,wiesz ,że to trochę loteria .

 

No to wtedy koniec, bo to już będzie czwarty psychiatra z którym mi nie wyjdzie. I czwarta nieudana próba podjęcia leczenia.

 

No bo niektórzy myślą że leki to są takie magiczne dropsy.Leki mają Ci zniwelować cierpienie,tak żebyś mógł sam spróbowac się ogarnąć.W większości przypadków spełniają swoją role.Nie masz się patrzeć na psychiatre czy ci z nim wyjdzie,gosć może być ostatnim ujem-a jest trochę takich- masz tylko wiedzieć czego od niego chcesz.

 

a Vett ja całkiem lubie-jak większość forumowych ludziów-i nawet muszę przyznać wyobrażałem ją sobie,tz.jak wygląda,a że nie ma foty w ludziach z forum to wyobraźnia działa;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, zeżarłam :(

 

Vett, jak Gosię, to na pewno zaliczył!

 

-- 05 lip 2013, 01:34 --

 

a Vett ja całkiem lubie-jak większość forumowych ludziów-i nawet muszę przyznać wyobrażałem ją sobie,tz.jak wygląda,a że nie ma foty w ludziach z forum to wyobraźnia działa;]

fap fap fap :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0Rh+ napisał(a):

 

A co się stanie jak trafisz na dobrego lekarza, ale leki nie zadziałają w sposób który Ciebie zadowoli ?

To trochę błędne założenie .

Czytasz forum ,wiesz ,że to trochę loteria .

 

No to wtedy koniec, bo to już będzie czwarty psychiatra z którym mi nie wyjdzie. I czwarta nieudana próba podjęcia leczenia.

 

No bo niektórzy myślą że leki to są takie magiczne dropsy.Leki mają Ci zniwelować cierpienie,tak żebyś mógł sam spróbowac się ogarnąć.W większości przypadków spełniają swoją role.Nie masz się patrzeć na psychiatre czy ci z nim wyjdzie,gosć może być ostatnim ujem-a jest trochę takich- masz tylko wiedzieć czego od niego chcesz.

 

Berwick

I to jest kwestia nad którą powinieneś popracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a Vett ja całkiem lubie-jak większość forumowych ludziów-i nawet muszę przyznać wyobrażałem ją sobie,tz.jak wygląda,a że nie ma foty w ludziach z forum to wyobraźnia działa;]

fap fap fap :P

 

Chryste panie, to jest obrzydliwe. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a Vett ja całkiem lubie-jak większość forumowych ludziów-i nawet muszę przyznać wyobrażałem ją sobie,tz.jak wygląda,a że nie ma foty w ludziach z forum to wyobraźnia działa;]

fap fap fap :P

a tu takie rozczarowanie, soł sad story :C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chryste panie, to jest obrzydliwe. :(

 

a co sobie wyobraziłeś?

 

paf paf paf,niech giną brzydkie mysli :P

 

Dobranoc Łapa,łapki na kołderke;)

Wiesz, tu nie chodzi o to co ja sobie wyobraziłem, ale chyba wszyscy wiedzą co w internetowym żargonie oznacza wyrażenie "fap fap fap" i nie ma co wciskać kitu że chodziło o co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość facetów musi robić fap fap fap

Kto musi ten musi, a kto nie musi ten nie musi i nie trzeba o tym rozmawiać. Nienawidzę tego typu tematów. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość facetów musi robić fap fap fap

Kto musi ten musi, a kto nie musi ten nie musi i nie trzeba o tym rozmawiać. Nienawidzę tego typu tematów. :(

Ja przeważnie też nie lubię tematów o tym, ale zależy to trochę od tego, w jakim celu jest w danym momencie taki temat. Tak jest przypadku czytania o tym w internecie. Natomiast w realu, jak ktoś przy mnie o tym gada to całkiem nie znoszę i mam ochotę temu komuś przywalić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×