Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walka z....nudą!


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

ja maluję, no dobra" maluję" to za dużo powiedziane - brudzę płótno. Ale to nie jest takie złe.

 

poza tym:

Zawsze mam przy sobie mp3 albo discmana, kiedy wychodzę na spacer zabieram ze sobą najczęściej kilka płyt/nagrywam maksymalnie dużo utworów - nigdy nie wiadomo na co mogę mieć ochotę.

 

I kiedy słucham muzyki to tak by nie słyszeć niczego innego. Podkręcam głośność i zapominam o wszystkim.

 

Czasem wogóle nie walczę nudą ale z namaszczeniem się jej oddaję przy muzyce.

 

Muzyka to coś pięknego, bez niej świat byłby ułomny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Ja polecam dobrš lekturę - co co pozwoli zapomnieć o własnych prolemach . Ja obecnie czytam Krystyne Niepomucka seria "Niedoskonala"( takie babskie czytadło ale z dozš humoru ). Mylę że dobry jest też sport- ja lubię basen lub bieganie ale jako nie mogę się ostatnio zmobilizować :( najchetniej siedziałabym w domu ...

Pozdrawiam serdecznnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najchetniej wywaliła bym telewizor oknem razem z komputerem, z resztą zauważyłam ze kiedy tv pojawił sie w moim pokoju w raz z nim pojawiła sie nuda. Chyba jestem mistrzynia w nudzie i nikt bardziej nie nudzi sie niz ja. Chciałabym zaczac chodzić na basen, ale sie boje, co bedzie jak zrobi mi sie słabo duszna, poza tym sie wstydze samej isc na basen ciężko sie przełamać, ale ze mnie leń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi w depresji pomogła praca w ogrodzie.

jak tylko zaczynałammyślec jak mi źle, tonatychmiast wychodziłam do ogrodu. Właściwie cały dzień tam przebywałam. Pieliłam, kopałam i planowałm gdzie co posadzic. teraz z dumą patrzę ża moje 10 arów jest uporządkowane.

Mąż mówi że ma najlepsza ogrodniczke na świecie. :mrgreen:

I generalnie kontakt z natura jest dla mnie uzdrwiający

Polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×