Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

To modki oddzielą zapewne bo ten temat cieszy się zainteresowaniem. Nie no azjaci to nie nie lubię takich z lekka mongolskich rysów twarzy. rotten soul, Chinki, Japonki?

Japoneczki, koreanki najlepiej z domieszką "białej krwi" :smile: Czemu one? Bo mam słabość do brunetek (a tam same naturalne) i szatynek, o drobnej, filigranowej wręcz budowie ciała. Mongolskim rysom mówię stanowcze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy jak wyglądają przeciętnie amerykanki w filmach i showbiznesie pełno tam lasek, ale rzeczywistość pewnie jest brutalniejsza zwłaszcza że mają najwięcej otyłych na świecie( nie licząc jakiś wysp na Pacyfiku). Znajome które były w stanach, jak na Polki przeciętnej urody tam nie mogły się od facetów odpędzić bo tam każda która nie ma sporej nadwagi to już atrakcyjny kąsek.

Najładniejsze dziewczyny to widziałem chyba w Sarajewie taka uroda słowiańska często z domieszką tureckiej, no i wszystkie prawie długonogie i szczupłe choć nie wychudzone, no ale jak tam byłem 2 lata temu to dopiero pierwszy mac donald tam otwierali, także wszystko przed nimi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, ;) Nie da się ukryć, że osoby atrakcyjne fizycznie i interesujące intelektualnie są najczęsciej zaburzone. A chodzą takie paszczury bez kompleksów i się dobrze mają. ;)

 

No więc po co się zabierać za jakieś ładne dziewczyny? Już lepiej mieć brzydką dziewczynę. Katować się dla urody kobiety to jest bezsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

No właśnie nie. Tylko w galeriach, gdzie sprzedają przeważnie oszałamiająco piękne polskie dziewczyny, ale to nie moja półka, więc nie ma co idioty z siebie robić.

 

-- 03 lip 2013, 15:27 --

 

qwertyxxx,

 

A katować się wyglądem nieatrakcyjnej partnerki to co , fajne jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, to już nie wiem co Ci radzić :bezradny:qwertyxxx, no wiesz no Twój wybór. Też nie powiedziane jest katowanie w jakim sensie? Osoba zdrowa albo raczej jeszcze nie zdiagnozowana też umie robic niezłe jazdy. Przecież wiadomo, że nie dobiera się partnerów tylko pod względem wyglądu. Co z tego, że ktoś będzie piękny jak nic z tą osobą sobie nie porozmawiasz bo będzie płytka i mało bystra? ;) Ale co kto lubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche. Kontakt z ładną dziewczyną jest bardzo często nienaturalny. Taki sztuczny i dlatego jest katowaniem. Miałem doczynienia z ładnymi dziewczynami i najczęściej zachowywały się dziwnie, nielogicznie. A te brzydsze dziewczyny zachowywały się normalnie. Nie było problemu z nimi pogadać czy spotkać się. Z ładną dziewczyna jest tak że nie wie czego chce. Kłamie w każdej sprawie. Nigdy nie znajdzie czasu na spotkanie. Nie odpisze na sms. A z brzydką jest normalnie. Jeśli nie trzeba nie kłamie. Jasno się określa w każdej sprawie. Znajdzie czas na spotkanie. A jeśli nie znajdzie akurat to wiadomo, ze tak jest. Wszystko jest fajnie. Bo z tymi ładnymi to prawie zawsze patologia. Dla mnie dziewczyna może być brzydka. Ważne, że będzie jej zależeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul No wiadomo, że to nie jest 100% prawdy bo ładne dziewczyny to nie klony same. Ale jednak coś w tym jest. Ale co? :D No z reguły raczej brzydka dziewczyna pokaże, że jej coś zależy. To dla mnie jest radośc bo dziewczyna się mną zainteresowała. Zaraz usmiech na twarzy się pojawia. A znów ładna dziewczyna nie pokaże, że jej zależy. Od razu na początku zrobi wszystko aby zniechęcić swoja osobą. A co do mnie to nie jestem brzydal jakiś. Często dziewczyny są zdziwione czemu ja laski nie mam :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx,

Nie mogę nic więcej na ten temat bo nie mam Twojego doświadczenia w poznawaniu dziewczyn.

 

Często dziewczyny są zdziwione czemu ja laski nie mam :shock:

Ciekawi mnie co im odpowiadasz, bo to jest jedno z najbardziej znienawidzonych przeze mnie pytań i nie znoszę na nie odpowiadać. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

No właśnie nie. Tylko w galeriach, gdzie sprzedają przeważnie oszałamiająco piękne polskie dziewczyny, ale to nie moja półka, więc nie ma co idioty z siebie robić.

 

Dlaczego nie twoja półka? Czesto jest tak, że te bardzo atrakcyjne dziewczyny mają niezbyt przystojnych facetów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, :lol: hehe widziałam jakiś czas temu jakiegos faceta wygląd żurnalowy jakiś model a dziewczyna może nie powinnam ale była po prostu brzydka i to nie jakaś kobieca zawiśc czy coś ale nie pasowali do siebie. On ubrany w stylu sportowej elegancji a ona w dresie w tlustych włosach i z jakimiś krostami. ;) Kompletnie zaniedbana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

No właśnie nie. Tylko w galeriach, gdzie sprzedają przeważnie oszałamiająco piękne polskie dziewczyny, ale to nie moja półka, więc nie ma co idioty z siebie robić.

 

Dlaczego nie twoja półka? Czesto jest tak, że te bardzo atrakcyjne dziewczyny mają niezbyt przystojnych facetów ;)

Są też nieśmiałe bardzo ładne dziewczyny, albo zakompleksione i lądują z brzuchatymi burakami potem bo taki burak nie ma problemu z podrywaniem. Sam znam taki przypadek a wcześniej też nie bardzo wierzyłem w takie historie.

 

-- 03 lip 2013, 16:54 --

 

psyche., no widzisz różne rzeczy mogą nam się spodobać w 2 płci, niekoniecznie musi to być uroda klasycznie rozumiana. Też widziałem kiedyś w autobusie kolesia jak beckham z jakąś grubą dziewczyną ładną inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., czyli jak jestem niski to powinienem nosić buty na wysokiej podeszwie czy odpuścić sobie wysokie dziewczyny pomimo, że jakas moze mi sie podobac i ja jej? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

Dlaczego nie twoja półka? Czesto jest tak że te bardzo atrakcyjne dziewczyny mają niezbyt przystojnych facetów ;)

No to teraz ładnie mi pojechałaś po rajtuzach :mrgreen: Samoocena poleci w dół, na łeb, na szyję ;)

 

Mushroom,

Wystarczy powiedzieć że nie lecisz na byle co.

Dobre, muszę to zapamiętać :D . Zwykle odpowiadam całkiem logicznie i zgodnie z prawdą - że nie znalazłem jeszcze :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

pary on-brzydki ona -ładna

co dla jednego może być brzydkie , to dla kogoś innego może być piękne ... kwestia gustu , tylko ludzie się nauczyli oceniać innych z własnej perspektywy i to jest ok , bo ktoś może się nam nie podobać , ale strasznie denerwują te etykietki " brzydki " , " ładna "

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×