Skocz do zawartości
Nerwica.com

hello!


Marika86

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

mam na imię Marika, mam 26lat i od dwóch lat praktycznie na stałe mam zawroty głowy i problem ze wzrokiem...do tej pory zrobiłam milion badań, wykluczyłam szereg chorób i dopiero jeden mądry kardiolog wysłał mnie do psychiatry z powodu nerwicy :(

 

dzisiaj - od prawie roku jestem bezrobotna, mój dwu letni związek się sypie, a dla mnie wyczynem stały się zakupy w osiedlowym sklepiku :-| każdy wypad "na miasto" kończy się omdleniem, każde spotkanie ze znajomymi (nie mówiąc już o ludziach, których nigdy wcześniej nie widziałam) stało się dla mnie udręką

ponadto od kilku lat cierpię z powodu wrzodziejącego zapalenia j. grubego, które średnio kilka razy do roku "dorzuca mi zmartwień"

postanowiłam do was dołączyć, żeby w końcu zrobić coś ze swoim życiem, przestać płakać, "wziąć się za siebie"....taki jest plan - do tej pory "dawał w łeb", ale może przy wsparciu innych nerwicowców w końcu się powiedzie ;)

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie i witam cieplutko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część, Marika

Zawroty głowy i problem ze wzrokiem... dodatkowo zakłócenia mowy, a po ataku potworne bóle głowy... Znam to, a kiedyś znałam aż nadto dotkliwie...

Mnie akurat bardzo dużo pomógł stary, doświadczony okulista :)

Palisz?

 

...a to wstrętne jelito wymaga szczególnej troski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część, Marika

Zawroty głowy i problem ze wzrokiem... dodatkowo zakłócenia mowy, a po ataku potworne bóle głowy... Znam to, a kiedyś znałam aż nadto dotkliwie...

Mnie akurat bardzo dużo pomógł stary, doświadczony okulista :)

Palisz?

 

...a to wstrętne jelito wymaga szczególnej troski...

 

jak dla mnie to właśnie jelito przyczyniło się w znacznym stopniu do problemów nerwicowych: liczne pobyty w szpitalu, dziekanka na studiach, a potem ciągłe zwolnienia w pierwszej "poważnej" pracy....doszły zawroty głowy, omdlenia i tak zostało do dziś...przez cały ostatni rok robiłam milion różnych badań - od rezonansu głowy, po badania na boreliozę - odwiedziłam szereg lekarzy i wszystko wskazuje że fizycznie jestem zdrowa....

co konkretnie powiedział Ci "stary, doświadczony okulista"? :smile: miałeś takie problemy na tle nerwowym?

mam też pytanko do wszystkich nerwicowców: czy ktokolwiek z was miał zawroty głowy praktycznie na stałe? bo ja tak mam dzień w dzień od ponad półtorej roku...czasami lżejsze, czasami nie mogę ustać na nogach, ale ani na chwilę mnie nie opuszczają :?

dziękuję kochani za wszystkie powitania i odpowiedzi :uklon:

 

p.s. nie - nie palę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×