Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

przez okres 1 -m-ca

 

... możesz nabrać jakiegoś doświadczenia i juz masz jakies atuty przy szukaniu swojej wymarzonej pracy. Nie twierdzę, że początki sa łatwie, ale musisz w końcu zacząć zbierać zawodowe doswiadczenie i umiejetnosci. To ci bardzo pomoze w przyszłości. Tym badziej, że to umowa na 1 miesiąc - później możesz zrezygnowac, jak sie nie podoba ;)

Ja bym radziła spróbować, ale decyzja należy wyłacznie do ciebie. Trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Mooni ide umyć głowe nadrukuje sobie kilkanaście CV i pozanosze dziś wszystkie sklepy np sklepy są otwarte i jak wroce mam jeszcze neta. A jak minie miesiąc a przeciez nie bede miała czasu na szukanie moge wysylac Cv e-mailem ale jak zadzwonił by ktoś to i tak nie bede mogła pojść takie błędne koło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień był okropny , mieliśmy tyle jeżdzenia a ja sie od rana tak zle czułam!:( Wydaje mi się ze są o skuki uboczne seroxatu bo bralam 1 tabletke a wczesniej pół ... w sumie mam słaby żołądek wiec moż eto dlatego .... poprostu bylo mi okropnie mdło!i było mi tak dziwnie!al pochodziłam po cmentarzu ponad godzine i w sumie czułam sie lepiej ...poszlismy do takiej ciotki w Katowicach i ona podała nam jakies dewolaje i kluski fuuujjjj odrazu zbledłam i zrobiło mi sie niedobrze na sam widok!!!! Poporostu mam przerazajacy wstret do jedzenia!!a jak widze mieso to już wogole!ogólnie prawie nic nie jem!i nie jestem głodna!ale boje sie że z czasem bede sie gorzej czuła ....bo przeciez nie mozna nic nie jesc!ostatnio wracał mi apetyt i znów to samo :((

 

Prosze poradzcie mi juz nie wiem co mam robic!!moze ja mam to na tle nerwowym i nie jest to objaw uboczn leku???

 

Teraz ciagle sie boje ze bedzie mi niedobrze...

w ciąży napewno nie jestem...a może mam jakiegos raka przewodu pokarmowego???

 

 

Czy ktos z was miał takie objawy???

 

:cry::cry::cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę coś zrobić dziś mnie jakas wściekłość ogarnia matka mi zaczęła sprzątać w pokoju zaczęłam się wkur.... nienawidze tego teraz to akurat byłam ale zdarza jej się grzebać mi po szafkach czy szufladach tym razem byłam ale jak mnie nie ma to widze ze coś np wyjęła Ja tak dłużej nie moge zyć ja juz dostaje pier...a ja zwariuje chyba zaraz :twisted::evil: jak słowo daje męczy mnie. Az chwilami miałam ochote ją wywalić z tąd ... Boszzz nie wiem co robić żeby wynieśc się z tąd odnaleść spokój i prywatność robić to na co mam ochote wychodzić z domu muc urżnąc się w trupa wrocić następnego dnia i spokojnie leczyć kaca... A w takich okolicznościach pomimo swojego wieku nie mogę ... :evil:

wiesz że ja nawet nie mam w czym jeżdzić do tej zas.. pracy?

wszystko jest na mnie za duze jedne jedyne spodnie mam ale wiecznie w nich nie moge chodzić dosłownie przerasta nie wszystko Musze wyciągnąc jakąs kase od niej i wybyc np do arkadii bo dostanę świra!!!!!!!!!! nie iwem czy ma coś musze zrobić :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*maleństwo*

ja zaczelam brac seroxat od dawki 20mg/ dobe i powiem, ze pierwszy tydzien to byl normalnie koszmar, po pierwsze dopadly mnie takie stany lękowe, ze balam sie nawet wstac z lozka, do tego doszly zawroty glowy, zerowy apetyt, problemyze snem/ lub nadmierna sennosc...no ogolnie bylo masakrycznie, ale staralam sie byc silna i po ok tygodniu wiekszosc objawow zniknela, chociaz do tej pory apetyt raczej niezbyt wielki, no i minimalne problemy ze snem zostaly...

no ale wierze, ze leki pomoga w jakis sposob, dlatego wytrwalam i jestem dosc zadowolona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poporostu mam przerazajacy wstret do jedzenia!!a jak widze mieso to już wogole!ogólnie prawie nic nie jem!i nie jestem głodna!

ja miałam to samo na początku brania leku.nawet nie mogłam do sklepu po zakupy jeździć bo nie mogłam na jedzenie patrzyć a do kuchni nawet nie wchodziłam.na samą myśl o jedzeniu było mi niedobrze.ale jakos w siebie wmuszałam chociaż kanapke dużo piłam soków itd.teraz juz mi przeszło ale to nie to samo co przed lekami.zresztą ja nawet bez leków jak sie zestresowałam to nic przez kilka dni nie mogłam przełknąc to sie poprawiało potem pogarszało i tak w kółko.a poza tym rak przewodu pokarmowego ma wiele innych objawów więc o tym zapomnij.musisz jakoś przetrwac ten początek.nie bój sie dasz radę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wrocilam padam i w kościach czuje ze nic z tego nie będzie ... kuilam tylko jeansy sobie najtansze i wmiare ludzkie jak zobaczyłam ceny w Big starze to mi szczeka opadła bo to co mi się podobało :shock: chyba nigdy za taką cenę bym nie kupiła 250zeta to jak dla mnie majatek :shock::shock::shock::shock::shock: a moze ja wypadłam z obiegu??? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałam coś oryginalenego ładnego takiego na każda okazję i na codzień i na wyjscie gdzies coś takiego ale w C&A i tych innych same szmaty na wieszakach wiszą eghhh nic tam dziś ciekawego nie bylo a jak juz coś mialo jakiś wygląd to cena mnie powalała ja nawet takiej sumy ze sobą nie miałam eghh, coż poradzić. Ostatnio na bazarku widziałąm fajne proste spodnie zwykłe bez bajerów pytam się o cene 100zeta. achaaaaaaaa poszłam w jasną ch..e bo tam raczej nigdy nie było takich cen. rety albo się pogubilam tyle czasu chodze w zaduzych nie tylko spodnie. Wszystko bluzki tez bo mi zawze mowili weź większą nie będzie się opinac i mam teraz meksyk moge się dwa razy owinąc rozmiarem 40 nosze teraz chyba 36/38 zalezy od numeracji :roll:

ja tego nigdy nie pilam i nie załuje hehe pije tylko melise juz nawet z herbatek na odchudzanie pru erth zrezygnowałam :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mia25 ja juz biore ten seroxa ponad miesiac ,tylko ze zwiekszyłam dawke i 2 razy wziełam po 1 tabletce ...ja tez nawet nie moge patrzec na jedzenie!własnie od cioci wrociłam i nawet zjadłam u niej kanapke z pasta rybna serem :))ale teraz znów mamwstret!!

 

Jovita mozna siemie lniane kupic zmielone i w takiej formie je łykac - tzn. pomieszac z cukrem i na łyzeczke ....ale nie polecam bo można sie nim udusić... a we mnie babcia kiedys wmuszała taki glutowate..fujjjj

 

A teraz sobi popijam to siemie ale troszke rozcienczone..taka syfska wodę... :?

 

smutna48 ja tez bym 250 zł nie dała za spodnie!nie warto kupisz tansze i ładniejsze!!!ja kupiłam sobie niedawno rurki w cubusie za 150 zł i po praniu zrobiły sie takie dziwny a teraz kupiłam przypadkiem inne wąskie i dużo ładniejsze w Brzesku za 60 zł .... i w praniu nic sie z nimi nie dziej i jestem bardzo zadowolona:))

Pozatym warto kupowac na przecenach....a nie odrazu z najnowszej kolekcjii:) ja to wogole jestem shopoholiczką - niestety !!a jak juz widze jakas reklame kosmetyku to mąż sie ze mnie smieje "i co musisz to miec??!" a ja "tak"!!i mam pełno nieprzydatnych rzeczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie dalej jest jakoś tak.......

i spać mi sie nie chce

 

 

Dla mnie dzień dzisiejszy przerąbany jest kompletnie..

 

qrna, coś w tym jest. Jakieś fluidy rosjanie albo amerykanie rozsiali czy co?

a może to chińczycy nas wykańczają tanim ryżem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi dziś ten dzień upływa bardzo sympatycznie qrcze szkoda, że urodziny mamy tylko raz w roku dostałam kosz róż olbrzymi od męża :shock: no i bukiecik od synka :D:D mój kochany mały mężczyzna :D:mrgreen: dostałam moc życzeń od wielu wspaniałych ludzi od niektórych nawet się nie spodziewałam, myślałam, że nie pamiętają ..... a tu taka niespodzianka, no fajny miałam ten dzień jeszcze trwa jeszcze przez godzinę mam urodziny :mrgreen: wysyłam do wszystkich te moje pozytywne fluidy oby Wam się udzieliły :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za chory dzień! Najpierw draka w chacie, chyba komuś w domu bardziej bije na mózg niż mnie, później atak lęku na mieście, torsje w samym centrum i wywołanie sensacji wśród tłumu. A niech to, znowu niepotrzebne skupienie uwagi na sobie, nieznoszę tego :evil:

Jutro ważne zajęcia, chyba oleję szkołę i zostanę w łożu boleści, najwyżej mnie wywalą. Chciałabym się jutro nie obudzić.

 

Darek, Ty się boisz śmierci a ja na nią czekam. Coś tu jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×