Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

davin, siebie, bez ubrań, w stroju kąpielowym, a ja niestety mam pełno kompleksów, a to blizna, a to tłuszcz... nie umiem na to nie zwracać uwagi, tym bardziej przy nowych ludziach

 

-- 03 lip 2013, 01:01 --

 

ja muszę się oswoić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, wątpię żeby ktokolwiek robił ci wyrzuty z powodu tego , że nie chcesz się pokazywać w stroju kąpielowym ;)

są, trzeba mieć figurę najwidoczniej

to forumowy zlot , a nie casting do nowego sezonu Top Model :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, wiem, że to nie jest jakiś casting, ale niestety ja się tnę, mam blizny to jedno, drugie mam blizny, po różnych wypadkach. Są to widoczne blizny i ich najbardziej się wstydzę, bo figurę jeszcze jako tako mogę znieść. Poza tym nie mam stroju kąpielowego, po przeprowadzce nie wiem co gdzie mam. :roll: A jest ktoś taki, kto nie szedłby do wody ? to wtedy bym mogła się skusić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, poczekam na kolejny zlot gdzie nie trzeba będzie się pokazywać aż tak, tym bardziej że Was nie znam. Życzę miłej zabawy. :smile:

 

Pierwsze słysze-a już kilka takich spotkań zaliczyłem-że trzeba się na zlocie rozbierać do rosołu:P

 

Owszem-pijaństwo,orgie,huligaństwo-ale stroje kąpielowe?Nigdy żadnej forumowiczki nie widziałem...aa,tz.raz tylko przypadkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, przesadzasz dziewczyno.

Pierwsze słyszę, że zloty są organizowane z uwagi na figurę i inne wyznaczniki.

Jedzie ten, kto chce pojechać, poznać się, porozmawiać, pośmiać się, mile i wspólnie spędzić czas z innymi. Nie byłaś na żadnym zlocie chociażby ze mną więc Twoje insynuacje są bezpodstawne.

Mimo wszystko zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, ... skończcie z tym "przesadzasz" :shock:

Pierwsze słyszę, że zloty są organizowane z uwagi na figurę i inne wyznaczniki.

Nie rozumiesz chyba mnie. W sumie może i się nie dziwię...

Po prostu ja mam KOMPLEKSY straszne, jeśli chodzi o mój wygląd i bałam się, że będziecie wszyscy chcieli lecieć do wody zamiast np. miło spędzić czas w dajmy na to - ogródku. Jeśli zlot organizowany jest tuż przy wodzie, to chyba miałam prawo na skojarzenie, że to będzie zlot, w którym będziecie chcieli iść nad wodę?

To nie są żadne insynuacje, a obawy. Moje obawy. Nie miałam na celu nikogo zrażać ani nic w tym stylu.

Napisałam tylko, ze jeśli to jest spotkanie mające również w planach wspólną kąpiel, to niestety muszę odmówić, a Wam życzyć miłej zabawy.

 

Ale tak piszesz jakbyś mnie tam nie chciała.

"Mimo wszystko" zapraszasz... Nie lubię łaski. Mogłabyś być trochę milsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz chyba mnie. W sumie może i się nie dziwię...

Po prostu ja mam KOMPLEKSY straszne, jeśli chodzi o mój wygląd i bałam się, że będziecie wszyscy chcieli lecieć do wody zamiast np. miło spędzić czas w dajmy na to - ogródku.

Spokojnie. Na pewno jest sporo osób z takim samym problemem (np. ja) które nie będą chciały paradować w kostiumach kąpielowych i nikt nikogo nie będzie do tego zmuszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, Nie znasz mnie i nie mów w taki sposób:

Ale tak piszesz jakbyś mnie tam nie chciała.

"Mimo wszystko" zapraszasz... Nie lubię łaski. Mogłabyś być trochę milsza.

 

Łaski nikomu nie robię.

Powtarzam jeszcze raz, że przyjeżdżają Ci, którzy chcą, ja na siłę nikogo ciągnąć nie zamierzam.

Nie jestem organizatorem czasu na zlocie, możesz go sobie spędzać w jaki sposób zechcesz, nikt nikomu nigdy nic na zlocie nie narzucał. Kto się zechce kąpać, to rzuci się w wir wody, kto będzie chciał spać pójdzie spać.

To nie zlot na którym będzie przeprowadzony jakikolwiek casting.

Nie tylko Ty masz kompleksy.

 

Proszę już o skupienie się na samym wyjeździe kochani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berwick, myślałam, że od tego jest to forum, by niczego tu nie ukrywać, podzieliłam się z Wami, ze wstydzę się swojego ciała i tyle. Nie robię z tego afery. Po prostu to byłby powód nie przyjechania na ten zlot.

 

A tak to się zastanowię, o ile Monika łaski robić nie będzie :mrgreen:

No i zależy też jacy ludzie się zgłoszą. Fajnie by było jakby ktoś w podobnym wieku też przyjechał.

 

-- 03 lip 2013, 02:17 --

 

*Monika*, nie byłam nigdy na zlocie, więc nie wiedziałam, jak to jest, spoko. Fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berwick, myślałam, że od tego jest to forum, by niczego tu nie ukrywać, podzieliłam się z Wami, ze wstydzę się swojego ciała i tyle. Nie robię z tego afery. Po prostu to byłby powód nie przyjechania na ten zlot

Naprawdę nie miałem nic złego na myśli. Rozumiem Twój problem i chodzi mi o to że nikt nie będzie Cię zmuszał do robienia czegoś czego nie chcesz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, mam nadzieję,że będzie fajnie, w takim razie doczekać się nie mogę! To będzie moja odskocznia od rzeczywistości. Chciałabym poznać nowych ludzi, którzy też coś przeżyli i którzy sprawią, że ja również coś przeżyję, ale nie w tym sensie negatywnym, a już pozytywnym...

A to będzie dniówka czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×