Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

No i mnie dzisiaj dopadło względnie było okej, wczoraj cały dzień się uczyłem na zaliczenie na dzisiaj no i dzisiaj od rana jakies schizy że to się zaczadziłem itp..... tak w ogóle to jeden z moich objawów typu obręcz dookoła głowy się rozrósł dzisiaj i mam taką obręcz (delikatne ściskanie i pulsowanie ) na czole oczodołach, nosie, czubku głowy i na tyle głowy :/ Jak mnie ta nerwica wkurwi* :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś z Pętelką na jagodach.Po powrocie chyba z 10 kleszczy jej wyłapałam.Jutro jej nie wezmę jak tak.Nie chcę jej narażać zanim nie kupie kropelek.Mam tylko nadzieję,że jakiś skubaniec się nie wbił.

Dzień kiepski.Depresyjnie,lękowo,hipochondrycznie.Wmawiam sobie początki niedowładu 8) Wszystko przez to,że jagód nie mogłam znaleźć i humor mi zrzedł bo dziś nie zarobiłam.Zostały mi dwa dni żeby nazbierać na rynek.Marnie to widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieszczęścia chodzą parami. Najpierw od wczoraj kumpel wziął tygodniowy urlop i musiałem przejąć jego dział, a dziś sam szefu w trybie nagłym musiał się udać do szpitala. Cała firma na mojej głowie :D Czuję się jak pan dyrektor, hehe, i o dziwo, nie stresuję się, wszystko na razie idzie bez problemów. Oby tak dalej, bo jutro też mam "szefować". Trzymajta kciuki! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś większość dnia spędziłam w bibliotece, pisząc moją książkę. A potem pojechałam do banku i założyłam sobie lokatę, a część pieniędzy zainwestowałam w obligacje. Stwierdziłam, że to jest jedyny sposób, żeby ich nie wydawać, bo jak mam na koncie, to potrafię wszystko wydać (niezależnie od tego, ile mam). Mam nadzieję, że dzięki lokatom trochę zaoszczędzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś większość dnia spędziłam w bibliotece, pisząc moją książkę. A potem pojechałam do banku i założyłam sobie lokatę, a część pieniędzy zainwestowałam w obligacje. Stwierdziłam, że to jest jedyny sposób, żeby ich nie wydawać, bo jak mam na koncie, to potrafię wszystko wydać (niezależnie od tego, ile mam). Mam nadzieję, że dzięki lokatom trochę zaoszczędzę.

 

A kiedyś pisałaś że nie stać Cię na terapię.Zainwestuj w siebie kobieto!! :yeah:

Pozdrawiam i życzę samych pozytywnych dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×