Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Polazłem do sklepu po zakupy, przede mną w kolejce stał dzieciak z jakimś danonkiem na ladzie; podszedłem do kasy akurat kiedy zakłopotana sprzedawczyni przeliczała garść drobnych które chłopaczek wysypał jej na rękę i powiedziała że niestety mu nie starczy... "Ile brakuje?" postanowiłem się wtrącić. "48 groszy" - wyszperałem z kieszeni 50groszówkę i dałem małemu. Dzieciak się ucieszył a babka za kasą powiedziała "Ale pan miły" - "Trzeba być", odparłem. Drobnostka a cieszy :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, to są jeszcze tacy faceci na tym świecie? jeny to bardzo... ale to bardzo miłe, serdeczne. masz wielkie serce :D

Ehm, to było 50 groszy a nie 50 złotych, "stać mnie na to"... :P A za komplement dziękuję. I dodam że jeszcze pół roku temu wcale taki nie byłem, i bardzo się cieszę z tego kim zaczynam się stawać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, Jakie miało wyjść, a jakie wyszło? :mrgreen:

 

-- 02 lip 2013, 17:53 --

 

deader, kasjerka przecież też mogła dołożyć temu dzieciaczkowi, a nie dołożyła. to jest bardzo ale to bardzo cenne, to co zrobiłeś. tacy powinni być właśnie ludzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, kasjerka przecież też mogła dołożyć temu dzieciaczkowi, a nie dołożyła. to jest bardzo ale to bardzo cenne, to co zrobiłeś. tacy powinni być właśnie ludzie!

Nie pomyślałem o tym z tej perspektywy... Wiesz, kasjerka nie może tak robić, ją rozliczają, jakby tak każdemu dzieciakowi dokładała do danonka, każdemu pijaczkowi do piwka, każdemu palaczowi do papierosków to nieciekawie mogłoby to wyglądać pod koniec miesiąca przy rozliczeniu. Ale z końcową tezą nie sposób się nie zgodzić! :) Byłoby spokojniej na świecie. Wniosek: ludzie, jedzcie Prozac, w imię pokoju i bezinteresownej pomocy :D

 

detektywmonk, jak Ty brzydko mówisz/piszesz :shock:;)

A mi się strasznie to na tym forum tu podoba że jest bardzo mała cenzura. Pełno nas tutaj, wkurwionych, rozeźlonych, rozżalonych, a naukowo udowodniono że przeklinanie rozładowuje napięcie i stres.

 

dobry humor , tylko pomarzyć... ;)

Przesłałbym ci trochę swojego ale jeszcze nie wymyślili takich cyberłączy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, oczywiście, że kasjerka może tak zrobić, ma swoje pieniądze, więc może z nich wyłożyć...

i pijaczkowi do piwka nigdy się nie dokłada. ;)

 

-- 02 lip 2013, 22:50 --

 

sprawiły mi radość ciastka owsiane bez czekolady !!! a smakują tak wyśmienicie.......

 

-- 02 lip 2013, 22:50 --

 

(tak właśnie wygląda moje odchudzanie :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×