Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

kasiątko, kliknąłem tam gdzie nie powinienem. Zajrzałem tam gdzie przysiągłem nie zaglądać. Zobaczyłem jak szczęśliwie żyje osoba która przysporzyła mi nieopisanych cierpień. Nienawidzę jej. Nienawiść zżera mnie od środka, drąży mózg. To takie złe - nienawidzić kogoś. A nie umiem inaczej. Miałem o niej zapomnieć, wykreślić ze swojego życia. Jak najgorszy, najtępszy debil złamałem przypadkiem to postanowienie. Nie. Nie będę okłamywał. To nie było przypadkiem. Przypadkiem to nadarzyła się okazja. Ale "skorzystać" z niej - skorzystałem świadomie. Wiedząc że tak się to skończy. Nie mogłem się oprzeć. Może miałem nadzieję sprawdzić czy dalej tak na mnie działa. Może chciałem sobie udowodnić że udało mi się to w sobie pokonać, zadusić. Gówno. Nie udało się. Zakopane pod stertą śmieci, czyhało na moją słabość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, nie. Ludzie na forum są wspaniali. To w świecie poza naszą internetową społecznością krążą sępy, obłudnicy, wykorzystywacze. Udający przyjaźń, zainteresowanie, przybierający maski które pomogą im osiągnąć osobiste cele, gotowi kłamać, ściemniać, kręcić - aby tylko dostać to na czym im zależy i nie dać w zamian nic. Wyssać z nas to co najwartościowsze i splunąć tym do ścieku. Poznać nasze sekrety pod płaszczykiem udawanej przyjaźni, aby wykorzystać to przeciwko nam. Dorośli ludzie zachowujący się jak dzieci. Gorzej. Dziecięce kłamstwa są niewinne. Dorosłe są popełniane z rozmysłem.

 

Tutaj ludzie bezinteresownie pomagają. Co właśnie udowadniasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, :(

Chyba pobiłem niechlubny osobisty rekord w tej materii właśnie. Nazwijcie mnie ćpunem. Nazwijcie mnie słabym. Liczy się tylko to że pomogło. A jutro będzie lepiej.

 

Dzięki za dzisiejsze rozmówki ;) Liczę ,że nadarzy się następna sposobność ku temu.

Demony nam wszystkim dają znać o sobie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×