Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

biorę seronil od 15 dni :) w środku trzęsę się jak galaretka, ale to chyba spowodowane jest tym dniem dzisiejszym :( i brakiem osoby....

jejku jak mi jej brak :((((( jak ja za nią tęsknię :(( jak ja jej potrzebuję !!!

 

a wszyscy mi mówią, że muszę to przeżyć i że muszę sobie dać radę... ale ja już nie mam siły ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę seronil od 15 dni :) w środku trzęsę się jak galaretka, ale to chyba spowodowane jest tym dniem dzisiejszym :( i brakiem osoby....

jejku jak mi jej brak :((((( jak ja za nią tęsknię :(( jak ja jej potrzebuję !!!

 

a wszyscy mi mówią, że muszę to przeżyć i że muszę sobie dać radę... ale ja już nie mam siły ...

kyntyk 14 dni to za krótko...poczkaj jeszce tydzien , dwa..a i póxniej bedziesz chwytał adoły...ta choroba potrzebuje czasu...

Badz cierpliwa

Tylkotak Ci się wydaje, że nie dasz rady, że nie mas zsiły..

J atez tak myslałam..jak się myliłam..

 

Pamiętaj czas leczy rany...za jakiś czas bedziesz tęskniła, ale juz tak bardzo nie będzie bolało...a potem będzie tylko wspomnieniem...

 

. Głowa do góry. Wytrzymas z, a każdy dzień zbliża Ciebie do wyzdrowienia

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzaba :/

wiem, że kiedyś będzie lepiej, ale ... ale...

czemu mam nie czuć tego co czuję, czemu nie mogę powiedzieć wszystkim, że tęsknię za moją małą córeczką :(

chce za nią płakać, krzyczeć, wołać jej imię... bo do tej pory musiałam się powstrzymywać, żeby rodzina spała spokojnie... bo do tej pory nie wierzę, że to się stało i że życie ma sens :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co ??? a dla kogo i za jaką cenę mamy chudnąć??

do duszy to !!!! wyuzujmy i żyjmy chwilą :)

 

 

Moja Ola uwielbiała jeść i nie zabraniałam jej tego:) cieszyła się każdym dniem jaki dostawała od Boga... uwielbiała morze, fale, zimną wodę, wzburzone fale.... oglądam jej zdjęcia i cieszę się, że miałam taką wspaniałą córkę :) choć płaczę i tęskno mi za nią strasznie, że aż nie chce się mi nic.... tak bardzo mi jej brak i tak bardzo brakuje mi jej ciepła...

przepraszam ją... a ona wszystko rozumie, bo właśnie tak była :)))

kochana i kochała wszystkich, bo tak ją uczyłam :)

 

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyuzujmy i żyjmy chwilą :)

święte słowa....

tak mi przykro z powodu Twojej córeczki... pamiętaj, że masz drugie dziecko, to wspaniały dar. Mam jedno dziecko - syna i nie chcę myśleć jak bym się czuła gdyby on... w lutym miał wypadek, potrącił go samochód, odchodziłam od zmysłów. To był szok. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Jest już w pełni sprawny. Twoje drugie dziecko jest Twoim ratunkiem i ukojeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dario

Ja ma 29 lat i ważę 65 kg przy wzroście 164 cm :) i jestem zadowolona z tego jak wyglądam :)

olewam gadanie- ostatnio jak cię widziałam, to byłaś pulchniejsza :) cały czas trzymam się przy takiej wadze i nic z tym nie zrobię. :)

:*

jak facet ma mnia kochać, to niech kocha taką jaką jestem :)

a jak zacznie coś mówić na mój brzuszek- to niech zobaczy najpierw na swój :P

oni o siebie nie dbają a na nas perswadują zmiany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore seronil 13 dzien i dzis w nocy mialem podobne schizy jak w pierwszy dzien jak bralem to ale bardziej nasilone. czulem totalny brak bezpieczenstwa balem sie wstac z lozka i wbijalem sobie jakies fazy ze niemoge lezec na tej poduszcze bo costam :| mial ktos takie przezycia? moze to miec cos wspolnego z tym ze przez jakis czas (przed braniem seronilu i leczeniem oczywiscie) bralem amfetamine?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kyntyk, tak bardzo Ci wspólczuję, to takie niesprawiedliwe! Trzymaj się i bądź cierpliwa, jeszcze trochę i poczujesz się lepiej.

Nikt 89, z doświadczenia wiem, że amfetamina może spowodować straszne lęki. Ależ człowiek był durny, że to brał.

 

nom niby taa ale psychozy amfetaminowej nie mialem nigdy jak bralem a teraz chyba ja seronil wywolal tak mi sie wydaje juz sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak facet ma mnia kochać, to niech kocha taką jaką jestem :)

Genialne! Niech to będzie mottem dla wszystkich zakompleksionych niewiast. Dla mnie też :D

 

Po co się katować odchudzaniem?? i mieć przez to większe problemy psychiczne? :shock:

Jestem jaka jestem a jak się komuś to nie podoba- to niech sam zacznie leczyć się z kompleksów, bo widocznie ta osoba je ma :>

Jestem szczęśliwa tak jaka jestem :)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:59 pm ]

Dzisiaj byłam u psychologa :) bardzo miła kobitka

Niesłychanie mocno mi pomaga, polecam każdemu, kto ma problem z emocjami :)

 

nikt89 - psychozy możesz mieć z odstawienia amfy- tzw. głód, ja mam podobnie bez alkoholu- dlatego zdecydowałam się na leczenie i zażywanie leków, mam motywację do nie picia, choć serducho wali, jestem drażliwa, mam lęki.... ale jak poczytasz w necie o odwyku- to stwiedzisz, że są to skutki "głodu" a nie leków :>

pozdrawiam grupę seronilową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nikt89 - psychozy możesz mieć z odstawienia amfy- tzw. głód, ja mam podobnie bez alkoholu- dlatego zdecydowałam się na leczenie i zażywanie leków, mam motywację do nie picia, choć serducho wali, jestem drażliwa, mam lęki.... ale jak poczytasz w necie o odwyku- to stwiedzisz, że są to skutki "głodu" a nie leków :>

pozdrawiam grupę seronilową :)

 

ale ja napewno nie jestem uzalezniony od tego i nigdy nawet niebylem w ciagu amfetaminowym :P po prostu kilka razy przyciukalem fete albo zarzucilem dropsa (a polskie dropsy sa na fecie) i juz sam nie wiem skad to sie wziel owszystko :/ no ale w sumie to malo istotne juz bo i tak prozac trzeba brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

miałam problemy z zaśnięciem dzisiaj w nocy :(

ale po godzinnej milusiej rozmowie tel. zasnełam :)

 

Teraz trzeba się będzie nauczyć spania spokojnego, bo budzę się w nocy po kilka razy :(

Dzisiaj między ludzi jadę do rodziny i na cmentarz do babci :) tzrymam nerwy w kieszeni :)

 

Pozdrawiam grupę seronilową !

Ps. podoba mi się to określenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie seronilowcy,

przede wszystkim Kyntyk, przykro mi, że Cię to spotkało, bardzo mi przykro.

 

Ja mam dalej jakieś doły, smutne dni, w srodę byłam u psychologa, to była 3 wizyta i bardzo mi się podobało, pogadałyśmy, myślę, że będzie coraz lepiej. Ja natomiast mam dalej podły nastrój, w poprzednim poście mym pisałam, że mi źle i to ciągnie się dalej. Non stop sobie coś wmawiam, non stop mi coś dolega, denerwuję się i mam lęki przez to.

Na ten czas mam problem ciśnieniowy. Otóż od pewnego czasu boli mnie głowa, jakaś ogólnie chyba przeziębiona byłam, w rezulatacie zmierzyłam sobie ciśnienie, które było dobre, ale tak zaczęłam się nakrecać i mierzyć to ciśnienie, że oczywiście mi się zaczęło podnosić. Ale podczas mierzenia serce waliło mi jak oszalałe i byłam na maksa nerwowa. Po tym fakcie stwierdziłam, że schowam ciśnieniomierz do szafy i go nie wyjmę. Jednak to było silniejsze ode mnie, jeden dzień spokoju miałam, wczoraj znowu zmierzyłam ciśnienie i było podwyższone, ale chyba nie muszę mówić w jakim stanie byłam jak je mierzyłam? Serce waliło jak oszalałe i ogólna nerwowka, na samą myśl o tym, że mam zmierzyć to ciśnienie już byłam nerwowa, nie wspominając o samym mierzeniu.... I tak to się zaczęło, od bólu głowy, przez mierzenie ciśnienia do ogromnych nerwów.

Staram sobie tłumaczyć, ze to tylko moja głowa płata mi figle, żebym się nie martwiła ale ciężko tomi przychodzi. Wczoraj to już dosłownie ryczałam i wątpiłam we wszystko, czy to leczenie ma sens?

Kiedy będzie poprawa?

Najgorsze chyba jest to, że było tak dobrze i fajnie i wiem jak mi wtedy było a teraz jest tak podle....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień biorę Seronil zamiast Efectinu i nie czuję się zbyt dobrze. Biorę go rano, a potem ciągle śpię. Z kolei w nocy nie mogę zasnąć, nie dziwne. Najbardziej mnie niepokoją napadu wilczego głodu.... Non stop coś jem, a Seronil mam przepisany m.in. na zmniejszenie łaknienia... Nic nie rozumiem już :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :D

Kolejna dziwna noc :> budzę się kilka razy w nocy- sprawdzam komórkę- czy są jakieś sms, są więc czytam, choć prubóję się nie zastanawiać co podmiot liryczny miał w głowie... pisząc ale... zaczynam ćwiczyć rozluźnianie mięśni - poczytałam o technikach relaksacyjnych (podpowiedź mojej pani psycholog) więc napinam i rozluźniam wszystkie mięśnie- po kolei od powiek zacząwszy po stopy- i nie wiem kiedy zasypiam :):):)

dziewczyny- to działa !!

Śnią mi się tabletki, żebym o nich nie zapomniała :( fuj a mam wypisane jeszcze jedne- zomiren, które niestety uzależniają i wpływają na funkcje psychomotoryczne, więc ich nie biorę, bo wystarczą mi moje uzależnienia i muszę samochodem jeździć.

 

pozdrawiam grupę :) jutro będzie lepiej, ale dzisiaj trzeba zająć się jakąś pracą! :) :*

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:12 pm ]

Witam

Dobry nastrój odszedł :( serducho wali w płócach, nic niechcenie się włączyło :( poszłabym spać,ale dopiero 18.... :( i dziecko trzeba po bajce położyć spać, wcześniej nie chce

beznadzieja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taką malutką dawkę bierzesz i takie masz skutki? Ciekawe czy to od tego. Miałaś tak wcześniej?

 

nie mialam tak wczesniej. zaczelo sie po 3 dniach brania. teraz jest jakos inaczej. wciaz nie dbrze. mialam co prawda kilka dni w ciagu tgo miesiaca ze zastnawialam se czy to fluo za mnie mysli bo tak mi bylo do dobrze i radosnie. ale to bly chwile. teraz jest zle, sednio. czekam na wtorek-ide do lekarza.

nie chce mi sie znow. nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mialam tak wczesniej. zaczelo sie po 3 dniach brania. teraz jest jakos inaczej. wciaz nie dbrze. mialam co prawda kilka dni w ciagu tgo miesiaca ze zastnawialam se czy to fluo za mnie mysli bo tak mi bylo do dobrze i radosnie. ale to bly chwile. teraz jest zle, sednio. czekam na wtorek-ide do lekarza.

nie chce mi sie znow. nic.

Wiesz, czasami też bywa, że organizm musi się przyzwyczaić. Ja też miałem trochę problemów na dawce 20 mg. Bóle brzucha straszne, zgagi problemy z jelitami etc. Ale to mija po jakimś czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×