Skocz do zawartości
Nerwica.com

Petycja.Podpisujcie


Gość Anna Maria

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, jeszcze nie uchwalili.

 

Mushroom, ale zawsze można próbować.Lepsze to niż nic.

Nie, to gorsze niż nic bo masz iluzję próbowania że coś robisz i sumienie czyste. A gdybyś nie podpisała tej internetowej petycji to może sumienie nie dawałoby Ci spokoju i byś spróbowała coś zrobić naprawdę.

Ja przynajmniej tak uważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram petycję, żaden ze mnie sympatyk zwierząt ale z jakiej racji dla jakiś żydów czy muzułmanów mamy naginać przepisy odnośnie traktowania zwierząt bo ich chore religie tak im nakazują. Warto stracić te parę milionów( chodzi mi o straty przemysłu mięsnego) aby nie pozwolić tym zacofanym muzułmanom na panoszenie się w Europie ze swoimi średniowiecznymi prawami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram petycję, żaden ze mnie sympatyk zwierząt ale z jakiej racji dla jakiś żydów czy muzułmanów mamy naginać przepisy odnośnie traktowania zwierząt bo ich chore religie tak im nakazują. Warto stracić te parę milionów( chodzi mi o straty przemysłu mięsnego) aby nie pozwolić tym zacofanym muzułmanom na panoszenie się w Europie ze swoimi średniowiecznymi prawami.

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedno zastanawia czemu ortodoksyjni Żydzi oraz wszyscy muzułmanie muszą jeść mięso halal, w końcu nie ma to nic wspólnego z moralnością , kiedyś nie było lodówek i mięso się psuło a gdy zawierało choć trochę krwi szybciej się psuło w gorącym klimacie bliskiego wschodu i dlatego takie metody uboju były prowadzone( z tego samego powodu nie je się tam wieprzowiny). Oczywiście te religie nadbudowały to ideologią i teraz zjedzenie mięsa nie halal to wielki grzech, a jak powiedział naczelny mufti polski T. Miśkiewicz( szkolony przez wahabbitów) muzułmanie muszą jeść mięso halal bo nie mają innego wyboru.

 

Dziś będą protesty przeciw ubojowi rytualnemu o.k ale w większości będą prostowały osoby związane z lewicą które kochają wszelkie mniejszości w tym religijne, które zawsze prawie stoją po stronie żydów a zwłaszcza muzułmanów w dawaniu im specjalnych praw i widzę tu dużą rozbieżność.

 

Ja tam nigdy nie byłem jakimś wielkim orędownikiem praw zwierząt ale jak widzę że Polska jak i inne kraje europejskie zawieszają swój humanitaryzm dla jakiś brodatych religijnych fanatyków to we mnie się gotuje, to kolejny krok na drodze ku cofaniu wolności, demokracji, humanizmu w imię multikulturalizmu. Co prawda w Polsce powód zawieszenia tej ustawy jest niby finansowy, ale na zachodzie Europy głównym powodem były protesty muzułmanów i ta sama lewica która tak troszczy się o zwierzaki i ekologie pozwoliła na bestialskie mordowanie żeby dobrze zrobić muslimom i żydom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj o 11 miało być głosowanie, ogladam relacje z sejmu ale nie ma nic na razie

 

-- 12 lip 2013, 12:15 --

 

http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje.xsp?unid=4EE7356C56752769C1257BA400224097

 

-- 12 lip 2013, 13:15 --

 

zakaz uboju rytualnego utrzymany!!!!

mozna chyba zamknac temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super, opłacało się protestować!

Nie wiem czy takie super.

To teraz naszą produkcję przejmą Niemcy , Francuzi i,,,co za kraj . Nawet Prezes mnie tym wkurw*ł.

Żydzi tak lubią i Musliny , więc kto im zabroni.Mają swoje zwyczaje i tak będą kupować ,,,ale teraz od Innych. Pewiem Żyd wczoraj tłumaczył ,że jak się zaszchlachtuje świniaka to on od razu traci przytomność. I ja temu staremu Żydowi wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się ciesze z zakazu, nie chciałbym żeby było tak jak w Anglii gdzie w wielu szkołach, zakładach pracy podają tylko i wyłącznie mięso halal. Sam je jadłem wielokrotnie bo tam w każdym fast foodzie, kebabie takie jest( przynajmniej tak podają aby nie utracić muzułmańskich klientów, zresztą cała mała gastronomia do nich należy ).

 

Tezy o porażce polskiego rolnictwa, przemysłu mięsnego są chyba jednak mocno przesadzone to nie jest główne źródło utrzymania większości rolników choć na pewno wielu na tym straci, ale nie warto naginać kolejnych praw dla mniejszości religijnych. Na zachodzie nie ma tego zakazu tylko i wyłącznie przez liczne mniejszości muzułmańskie które wymogły to na liżącym im dupy politykach. A zwyczaje muslimów i żydów mnie gówno obchodzą bo są żywcem ze średniowiecza i niech je w swoich krajach uprawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×