Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Berwick, A co się dzieje?

Dla mnie nie ma już ratunku. Prędzej czy później sam siebie zniszczę. Mam nadzieję że prędzej. Na przemian tylko chlanie i cięcie. Nic innego nie potrafię i nie mogę zrobić. Nie maluje się przede mną żadna przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berwick, A co się dzieje?

Dla mnie nie ma już ratunku. Prędzej czy później sam siebie zniszczę. Mam nadzieję że prędzej. Na przemian tylko chlanie i cięcie. Nic innego nie potrafię i nie mogę zrobić. Nie maluje się przede mną żadna przyszłość.

chodzisz gdzies na terapie? moze by warto z terapeuta pogadac co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berwick, A co się dzieje?

Dla mnie nie ma już ratunku. Prędzej czy później sam siebie zniszczę. Mam nadzieję że prędzej. Na przemian tylko chlanie i cięcie. Nic innego nie potrafię i nie mogę zrobić. Nie maluje się przede mną żadna przyszłość.

chodzisz gdzies na terapie? moze by warto z terapeuta pogadac co?

Ne, nie chodzę na terapie, niedawno przerwałem. Z resztą nie potrzebuję terapii, ani psychiatry który mnie olewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ne, nie chodzę na terapie, niedawno przerwałem. Z resztą nie potrzebuję terapii, ani psychiatry który mnie olewa.

Jesli uwazasz ze cie olewa moze warto by go zminic na innego? Terapia jest dla Ciebie zebys czul sie lepiej

Chciałem zmienić na innego, ale już nie mam na to siły. Z resztą szkoda na mnie czasu psychiatrów i terapeutów, skoro nic już ze mnie się nie uda wykrzesać.

 

-- 01 lip 2013, 13:43 --

 

A z resztą nie potrzebuję leczenia, bo jestem zdrowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×