Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Berwick, fajny avek ;)

Dzięki. :)

No nieraz zdarzają się konowały. Jak nie pasuje nap psychiatra/psycholog to trzeba zmienić a nie męczyć się.To oni sa dla nas a nie my dla nich ;)

Terapeutę też ostatniego zostawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, czy 5mg Aciprexu to nie jest troszkę za mało.

 

-- 30 cze 2013, 12:18 --

 

Berwick, czemu ? Beznadziejny był ?

Ja przestałam chodzić bo głupio mi było gadać z facetem o niektórych moich natręctwach przy NN bo to facet i w ogóle nie czułam sie komfortowoi niewiele mi dawała rozmowa o czyms o czym doskonale wiem ;)

Spotkania wyglądały tak:

Najpierw pytał co się ostatnio wydarzyło. Starałem się opowiedzieć. Potem straszył mnie do końca spotkania że mi zabiorą rentę i do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berwick, widzę, że też masz NN bo patrzę na ten lek. A długo juz zażywasz ten Aciprex?

Od 13 czerwca. Wcześniej miałem niepotrzebną przerwę w leczeniu. :? Czy mam NN? No nie wiem.

 

-- 30 cze 2013, 12:32 --

 

Bardziej zażywam go w temacie depresji i fobii społecznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berwick, ale lęki na pewno bo widzę na co ten lek ;)

Nie znam się na dawkowaniu ale myslę, że jak nie będzie poprawy to zwiększy Ci dawkę u mnie tak było i dowalił depakine :-|

No tak, lęki są i to spore. Depakine kojarzę, brałem, a potem nie wiadomo po co przestałem się w ogóle leczyć. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berwick, a z jakiego miasta jesteś ? na znanylekarz może znajdziesz kogos na NFZ

Z Siedlec. Ja szczerze powiedziawszy wolę prywatnie, bo szybciej się dostanę. No i trzeba kombinować w Warszawie, bo w Siedlcach praktycznie nie ma żadnego wyboru. Najlepszy Siedlecki psychiatra nawet nie był w stanie zauważyć u mnie cech autystycznych.

Fajny avek. :)

Uciekam na obiad, będę za jakiś czas.

 

-- 30 cze 2013, 12:43 --

 

Berwick, zmieniłeś nick? To ile zażywasz tego esci?

To nowe konto. :) Zażywam Aciprex 5mg. Uciekam na obiad, zaraz będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dzis jest impreza 18nastkowa w klubie. Rzecz w tym, ze nie lubie takich imprez i nie bardzo mam ochote isc (bedzie ponad 400 osob podobno), ale to impreza znajomych. Mam dylemat co robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dzis jest impreza 18nastkowa w klubie. Rzecz w tym, ze nie lubie takich imprez i nie bardzo mam ochote isc (bedzie ponad 400 osob podobno), ale to impreza znajomych. Mam dylemat co robic.

Może powiedz że Cię boli głowa, albo coś. Ale żeby osiemnastka na 400 osób aż. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×