Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurzała mnie tego dnia pewna rozmowa rodziców. Co prawda byłem w innym pomieszczeniu, ale częściowo słyszałem.

 

I ja też nie umiem ściągać. Jak już to robiłam (bardzo rzadko) to strasznie się stresowałam, że nauczyciel zauważy. Miałam znajomych w klasie, którzy ściągali na każdej klasówce bez żadnego stresu. :evil:

Ja bym może spróbował kilka razy, ale jestem za uczciwy. Wtedy, co przepisywałem z kartki, to oprócz stresu, że zostanę przyłapany i ukarany, to potem było mi wstyd, że przepisałem z gotowca.

Kiedyś to nawet ogólnie nie lubiłem ściągania. W szkole średniej jeszcze miałem pogląd, że osoby, które ściągają lub chcą ściągać powinny zostać ukarane np. powtórzeniem klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolekcjoner snów, nic. Sama jestem blondynką.

Ale przez te głupie, wypicowane, puste. Tworzą się rożen stereotypy, głupie kawały, chamsie docinki.

 

-- 30 cze 2013, 01:57 --

 

Mój antywirus z komunikatem : posiadasz nie legalną licencje.

No kuźwa wiem. Sam ściągałam ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czerwona-malina, u mnie fejs nie chodzi i ktoś wcześniej pisał że też miał awarię,więc to zależy jak u kogo.Podeślę Ci namiar na priv.

 

-- 30 cze 2013, 21:07 --

 

U mnie na fejsa awaria polega na tym,że się zawiesza i długo albo wcale ładuje pliki i wiadomości.Może ktoś wie czy można to samemu uregulować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, post nade mną,nie spamowanie tylko ( nie wiem jak to się nazywa)najeżdżasz na wyraz i pojawia się reklama.Wcześniej tego nie było.To sprawa administratorów myślę o abcZdrowie,że robią z forum robią jedną wielką reklamę.To już nie to forum co było za czasów shaw.Przepraszam,że to mówię o tym forum bo sama nie lubię narzekać i niepochlebnie się zwracać ale taka jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soara, no raczej wiem, bo mam matkę alkoholiczkę ;) więc sorry, ale sam na świecie skrzywdzony nie jesteś

 

Jak już to skrzywdzona. ^^

 

wybacz, pisałam z doskoku i się pomyliłam :P

pardon :)

 

Spoko ^^

 

-- 30 cze 2013, 22:26 --

 

Monar, to się ciesz. :mrgreen:

Mi to każde forum modernizowało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×