Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

*Monika*, i *Wiola*, - dwie największe faje na forum :lol::lol::lol::lol:

No kto by pomyślał. Wygląda na to, że jednak będę musiał wstawić zdjęcia "pisiów". Tomcio Newica chyba też. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w klubie tańczyłem seksualnie niesamowicie fajna i pozytywną kobietą starszą o 3 lata, chcąc wziąć od niej kontakt okazało się, że ma chłopaka :D

Jeszcze jakieś inne się przewineły i było zabawnie heh :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, fajnie masz. Jak będę miał kiedyś pieniądze to też będę zbierał płyty. Ale raczej nie winylowe.

A dziękuję. Tak to jest jak się ma pracę a nie ma żony/dziewczyny - wydaje się kasę na zabawki... Choć może to i kwestia tego co sie dla kogo liczy - ja na przykład wydaję kasę na winyle, gnaty, konsole, za to na ubrania - ledwo raz do roku kupuję nowe bojówki, trampki i ze dwie koszulki :P To w sumie pierwszy zakup winylowy od miesięcy, ostatnio krucho było trochę z kasą, na tą płytkę trochę się wykosztowałem, ale... pogłoduję przez tydzień, warto! :D Rozumiem że kompakty masz zamiar zbierać? Nie żebym się wywyższał ale winyl to zupełnie inna bajka, te wielkie okładki, te analogowe brzmienie, ten rytuał zmiany strony... Coś cudnego :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×