Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Berwick cześć

 

Lilith, Kasiu pogoda chyba też, ale ból brzucha i głowy, wiadomo z jakich przyczyn :-|

Miałam jechać o 11:30 na basen do uzdrowiska, no , ale odwołałam wyjazd z przyczyn powyższych.

Dziś siedzę w papierach. Chociaż od jutra wakacje, to będę chodziła do pracy do połowy lipca, mam remont w przedszkolu, muszę być, żeby dopilnować wszystkich procedur z tym związanych. Mam lenia strasznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izzie, A lubi pierścionki? Może jakąś przywieszkę na łańcuszek? Wiem, takich prezentów się nie sprawia z uwagi na przeświadczenie, że jest to korupcja :D , ale ja bym swojej kupiła coś takiego właśnie. Bo to takie osobiste. No, ale ja bym wolała jakiś wisior :mrgreen: niż słodycze czy nawet kwiaty :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, nigdy nie rozmawiałyśmy o jej upodobaniach.

*Monika*, hmm pierścionek to chyba boję się jej kupić. Wisiorków niegdy u niej nie widzę, bo ma fartuch i wszystko pozdejmowane.

Mam 2 dni żeby coś wykombinować :bezradny:

Mama ciągle o tym koszu mówi żebym jej kupiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berwick, Przestań przejmować się jakąś frustratką, usuń ją z listy kontaktow i już.

I dystansu nabierz.

 

izzie, No to kup jej kosz, ale z jakąś dobrą kawą, herbatą, winko w środku i może jakieś dobre cukierki czekoladowe czy czekoladę. Oczywiście radzę pod siebie :mrgreen:

 

-- 30 cze 2013, 10:35 --

 

Saska, Witaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×