Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ Eghhh Jaśkowa co do gotowania ja mam tak samo bo jak juz oś gotuje to dla 6 osob i czasami sie wkurzam, ze nastoje sie pol dnia i nawet mama czasem sie nie wyrobi na obiad :roll: bo nic juz nie ma :roll:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:51 am ]

Dzieki za miłe słowa musze się zbierać i poszukać tego czegoś nawet nie wiem jak tam dojechać szczerze nic nie wiem bo zadnych konkretnych info nie dostałam ale coż wiem tylko ze umowa zlecenia i ze cos biurowego ale co dokłądnie tego nie wiem :cry: sil mi jakoś brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, cały problem tkwi w tym Słońce, że Ty uciekasz od problemów. Zadaj lękowi pytanie, co takiego chce dobrego wnieść w Twoje życie. Posłuchaj, co ma Ci do powiedzenia. Bo widzisz, lęk jest krzykiem naszego ciała, duszy jako jedność o uwagę.

Moj lęk chce wnieść w moje życie jakieś pozytywne cechy które być może mam,....tylko siedzą one gdzieś we mnie,...,mójlęk chce wnieść cechy którymi charakteryzuja sie inni zdrowi ludzie a których nie mam bo narazie nie mam żadnych cech pozytywnych,jestem nic nie warty....ale dłużej tak nie może być bo się wykończe jeszcze bardziej przez to...a już jest bardzo żle :cry:

.

 

wyjdź na spacer, a nie siedzisz przed komputerem i piszesz na forum :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz placze(ze szczescia, czy z wkurzenia na swoja rodzine)???, bo chyba mi obcy ludzie pomoga, nie rodzina ale obcy ludzie, tacy ktorzy wszystkiego nie przeliczaja na pienaidze(bo chyab nie tylko one sa w zyciu wazne, nieprawdaz???), tacy dla ktorych nawet taki robak jak ja jest cos warty, i warto mu dac szanse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam tam i h w i dwie kuleczki z tym wszystkim to jest umowa o dzieło kiszkolandia więc ani sama się nie ubezpiecze ani nic wszystko za pieniądze :cry: cięzkie pieniądze Coś jak telemarketing tylko, że nie sprzedarz uzyskiwanie uaktualnianie danych placówek medycznych w internecie podstawowe dane adres godz otwarcia jakie badania trele morele sr...e w banie nie mogłam wydusić z siebie słowa :cry::cry::cry: trzęsłąm się i jeszcze mnie telepie w pon mam byc cały dzien jesli podpisze umowę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedę sama, bedę się szmacić totalnie, bedę palić w pokoju, będę rzucać pety na dywan, będę pić do upadłego, będę malować, będę słuchać głośno muzyki. I będę miała wszystko w rzyci.

jak ja bym chciała taki dzień :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutna48 musisz to przemyśleć, czy to ci odpowiada, inaczej będziesz się tam męczyć bez efektu i satysfakcji. Kurcze, gadam, gadam, a sama jestem juz wkurzona swoją pracą.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:29 pm ]

będę miała wszystko w rzyci

 

oooo ja też przez ten łykęd przejdę na tumiwisizm zdaje się. Może nawet będę sobą choć przez chwilę i zrobię coś tylko dla siebie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz mało ciekawe takie dzwonienie dziś na wejsciu mikazali usiąść i dzwonić ale to nie o to chodzi chodzi o umowę ktora umiemożliwia mi bezpłatne leczenie czuje się troszke jak przed wyborem zdorwie psychiczne albo praca tez troszke stresujaca bo wiadomo ludzie są rożni

a mnie cos łapie awdu..zm i wogle kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuje się troszke jak przed wyborem zdorwie psychiczne albo praca tez troszke stresujaca

 

no to już sobie odpowiedziałaś chyba... Bo jesli ma to być dla ciebie takim stresem, to będzie tylko błędne koło. Chyba, że się zdołasz na tyle w sobie zebrac, że się przemożesz i przebrniesz przez to - plusy tego drugiego wariantu: popracujesz trochę, zdobędziesz doświadczenie, łatwiej będzie ci zmienić pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polina czy ja mogę wpaść do Ciebie na to malowanie i rzucanie petów i picie i słuchanie głośno muzyki plus siedzenie cały dzień w pidżamie ???? please very, very, very

ja tez chcę ja tez ps. pomoge sprzatać ;)

 

Mooni ja nie wiem sama co robić bo ta umowa się nie zimieni a psycholog drogo kosztuje :( ale... pieniądze święta idą nie została bym długo tam napewno bo to zadne rozwiązanie dla mnie ze się nie wlicza w staż i nie ma ubezpieczenia :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, ja się powolutku nastrajam na jutro Confused

A ja sie nie muszę w ogóle nastrajać bo w tygodniu jestem jak robocik i się wyłączam hehe :) no mniej więcej tak to wygląda.

 

aaaaa i dostałem mój nowy lek. Lamitrin, zaczynam od daweczki 25 mg pierwszy tydzień potem do 50 mg no i tak po 200 mg prawdopodobnie. Nom i czuję się dzisiaj wyjątkowo zmęczony. I w ogóle no plecy mnie bolą. I w ogóleee...hehe.. test jutro. OMG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba zaadoptuje sobie to stare powiedzenie że zycie jest do d..... :x:roll::? naprawde to czuje, że proste wydaje się wybory mnie przerastają czemu czasami nawet proste czynności odkładam na poźniej na inny dzień czemu nie mam na nic siły eghhhhhhhhhhh

 

Jaśkowa ta robota to na Żoliborzu tam gdzies chyba mieszkasz?:) załuje ze dziś nie powiedziałam coż jestem do tego stopnia jakas dziwna że dopiero w drodze odkryłam gdzie jadę właściwie popaprana jestem no :shock: normlanie :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech czemu te kontakty z innymi muszą być takie trudne :?:?: Wejscie w nową grupę, stresik że się nie sprawdzę w pracy, że zaraz mnie wyśmieją lub nawrzeszczą...Czemu ja sama tworzę sobie takie trujące wizje?Czuję się już trochę bezpieczniej ale nadal czai się lęk, nadal często nie potrafię swobodnie pogadać o duperelach, zagadać do kogoś- poprostu się zatykam.Czasem się udaje ale jest to ciągłe napięcie.

 

Mimo to ogólnie jest lepiej, praca dobrze mi robi ;)

 

smutna trzymaj się!Wiem o czym piszesz...skądś znam ten stan...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×