Skocz do zawartości
Nerwica.com

ofiara gwaltu


Rekomendowane odpowiedzi

Lilith nigdy nie chodziłam na terapię. Myślałam, że czas leczy rany. Sądziłam, że jestem na tyle silna by sama sobie dać z tym radę, jednak wciąż czuję strach, a każde przejście przez jakąkolwiek bramę jest dla mnie koszmarem. Nie wiem nawet gdzie mam zwrócić się o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shara, Cześć poszukaj specjalisty w twojej okolicy psychoterapeuty jeżeli chcesz iść prywatnie.Na Nfz potrzebne jest skierowanie lekarza psychiatry.

można wziąć skierowanie od każdego lekarza,rodzinnego też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurw** żałuje tego że nie dała temu siadowi dupy (proszę wybaczyć dosłowność), teraz bym mogła chodzić, "miałam bym" ojca . Te forum nie było by mi potrzebne i w ogóle eh...

Dziewczyno,nie możesz się obwiniać o to że nie poszłaś do łóżka z jakimś ludzkim oblechem i ścierwem bo on tak chciał...

Ja jestem przekonania : CZAS LECZY RANY

Rany,nie wyrwy w psychice :(

Po takiej traumie ciężko,wręcz jest niemożliwe by wyjść z tego samemu,zwłaszcza bez wsparcia od kogokolwiek...

 

Gry MMORPG pozwolą na odrobinę zapomnieć,ale nie na zawsze,nie coś tego kalibru... potrzebne będą lata terapii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byłam w szpitalu miałam aż 5 nocek pod rząd z koszmarami tego typu... psycholog oddziałowa g-o mi pomogła... to było okropne... jestem jednak zbyt dumna by się temu poddac, ot tak, bez walki... mam mojego T., który w przyszłym roku będzie moim mężem... tak, zmagam się z następstwami tych przejśc, upierdliwa pochwica mi dokucza... zbyt dumna by się poddac... kiedyś zgłoszę się do seksuologa z tym, nie będzie mi choroba psuc radości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×