Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

No, to dostałam Escitil (escitalopram), choć z wielką łaską. I faktycznie, doktor Szostakowska-Tabak do najprzyjemniejszych osób nie należy. Jak opowiadałam jej o wypadku i śmierci mojego brata, to kazała mi natychmiast przestać płakać, bo ją to rozprasza...Nie mam pytań...Cholernie zimna kobieta. Więcej na pewno się u niej nie pojawię. Zarejestruję się teraz na kontrolę do doktor Dzbańskiej-Kruk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to dostałam Escitil (escitalopram), choć z wielką łaską. I faktycznie, doktor Szostakowska-Tabak do najprzyjemniejszych osób nie należy. Jak opowiadałam jej o wypadku i śmierci mojego brata, to kazała mi natychmiast przestać płakać, bo ją to rozprasza...Nie mam pytań...Cholernie zimna kobieta. Więcej na pewno się u niej nie pojawię. Zarejestruję się teraz na kontrolę do doktor Dzbańskiej-Kruk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rosomak89, ja pierdole co to za psychiatra do chuja pana az mnie krew zalewa na takich ludzi

 

-- 20 mar 2013, 12:13 --

 

ech.... porzucalam se mięchem i mi lepiej....

 

na odstresowanie polecam grupową terapię na zlocie " Swiry na majówkę" , ktora bedzie na mazurach!!!!! ( blisko olsztyna!!!!)

zlot-wiry-na-majowk-1-05-5-05-2013-t41940.html

 

wpisujcie sie na liste ludziska!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaskolka83, biednemu zawsze wiatr w oczy i uj w plecy ;)

Na wizytę kontrolną zapiszę się do p. Hanny Dzbańskiej-Kruk, też w Aksonie przyjmuje. Poleciła mi ją mgr Niczyperowicz z Polikliniki. Zobaczymy, czy będzie przyjemniejsza w obejściu.

 

Ech, jadę na tym esci ponad dwa tygodnie, ale czuję się jeszcze gorzej niż bez niego. Od tygodnia nie byłam na zajęciach, bo nie mam siły się z wyra zwlec. Czadowo.

 

A na zlot świrów już się zapisałam, ale u mnie tradycyjnie, to nic pewnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, ja też jestem z Olsztyna i też choruję na zaburzenia lękowe, to tak w ramach wstępu ;)

 

a teraz po pierwsze w Aksonie faktycznie polecam zdecydowanie Hannę Dzbańską-Kruk a nie drugą panią niby psychiatrę bo faktycznie może ona pogorszyć stan chorego komentarzami typu "ale ja nie widzę tu powodu do płaczu" albo "no i co czuje się z tym pani wyjątkowa?" poprostu masakra. ewentualnie jak ktoś jest do niej zapisany to ostrzegam i prosze sie nie przejmowac komentarzami, ja na szczescie swoją wizytę wytrzymałam i dostałam skierowanie na psychoterapię i pani Szostakowskiej oglądać juz nie bede.

 

po drugie, jeżeli chodzi o terapię w Olsztynie to polecam choreoterapię z Panią Anią Samwolską (psychologiem) jest to terapia tańcem i z tego co wiem Pani Ania prowadzi tez zajęcia w Aksonie ale jak na nie sie dostać nie wiem. ja chodzę na zajęcia pani Ani w Strefie Rozwoju i nazywa się to roztańczyć stres, jedne zajęcia kosztują 15 zł i odbywają się w poniedziałki o godzinie 17:00 do 18:30 chodzi na nie kilka fajnych kobietek w wieku miedzy 20 a 45 rokiem zycia ;) wstawiam link do strony http://www.strefarozwoju.info/index.php/strefa-doroslych/roztanczyc-stres

 

a po trzecie polecam książkę "Oswoić lęk" Judith Bemis i Amr Barrada. ksiązka mi osobiście bardzo pomogła w autoterapii i dała mi dużo do myślenia. Dzięki niej nastawiłam się pozytywnie i powoli zaczynam wygrywać z moimi lękami ;)

 

i po czwarte zapraszam na moją stronę (nie jest jeszcze w pełni gotowa ale staram się ją uzupełniać) https://sophisticated8.wordpress.com

 

pozdrawiam wszystkich znerwicowanych olsztyniaków :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saska,

 

Jak czar­ny ptak

w szkiełkach zamknięty..

Pat­rzę na świat..

I widzę tyl­ko czar­no-szarą gęstą przestrzeń,

w której nie da się na­wet oddychać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie czujecie Olsztyniacy? Widze, ze dawno nikt tu nie zagladal. Pisze, bo nie wiem czy juz wiecie, w MSWiA jest fajny, dzienny oddzial leczenia nerwic. Polecam tym, ktorzy moga i maja chec skorzystac z takiej formy terapii (w szczegolnosci, ze jest swietna kadra lekarzy i psychologow no: dr Kirpsza- wg mnie najlepsza psychiatra w Olsztynie, i Ludmila Niczyperowicz- swietna psycholozka). Ja obecnie korzystam z terapii indywidualnej w WZLP u psycholog Teresy Milewskiej-Gidzgier. Ja tez serdecznei polecam (tylko na NFZ jest sie ciezko do niej dostac, sama czekalam bardzi dlugo ale bylo warto. Mamy spotkanie raz w tygodniu i tak 72 razy, wszystko na NFZ). Trzymajcie sie zdrowo, cieplo i pozytywnie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×