Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

candy14 Czemuż z doskoku ?

 

-- 28 cze 2013, 23:22 --

 

mushroom Taki jakby zaguszacz ciszy? Ja tak zwykle robie włączam radia, bądź telewizor i siedzę na internecie. Bardzo mnie denrwuje cisza w około, gdy robię coś na komputerze. Też nie możecie zasnąć?

,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czemuż takie pesymistyczne podejście?

 

Bo nie potrafię znieść jakiejkowiek krytyki na mój temat. Jakikolewiek negatywny komentarz kończy się dla mnie załamaniem. :why:

 

-- 28 cze 2013, 23:50 --

 

Tak samo wszystkie porażki i krzywdy. Nie potrafię o nich zapominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

berwick Powiem Ci szczerzę ja po kilkunastu latach nauczyłam się jednym uchem wpuszczać drugim wypuszczać wszelkiego rodzaju krytyki. Człowiek nie nauczy się tej sztuki od razu, ale nie masz się czym przejmować. Ważne, aby dla Ciebie mialo coś ręce i nogi dla kogoś innego to nie musi mieć sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nameless, chyba mimo wszystko nie jest do końca normalne zamartwianie się i rozpamiętywanie przez kilka dni że np. podczas płacenia w Biedronce pieniądze mi się rozsypały. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na chwilkę odbiegając od tematu dzisiaj doświadczyłam dziwnego uczucia. Położyłam się na chwilkę spać po jakiś 3 minutach zbudziłam się z bardzo dziwnym uczuciem takiej nadzieji, że zostałam ozdrowiona i nerwica odeszła o demnie i wszysykie objawy również oddaliły się . Bardzo przyjemne uczucie, ale zarazem dziwne. Ale teraz po tej sytuacji czuję ból głowy i takie osabienie zarezem lęk. Co to mogło być? Może ktoś doświadczył podobnego stanu? Przepraszam,że tak odbiegam od tematu,ale chciałabym się dowiedzieć może ktoś z was też tak miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest do końca normalne zamartwianie się i rozpamiętywanie przez kilka dni że np. podczas płacenia w Biedronce pieniądze mi się rozsypały.

 

Skoro ja tak mam, to w takim razie jest to zupełnie normalne i co więcej; pożądane i akceptowalne społecznie!

 

dziwnym uczuciem takiej nadzieji, że zostałam ozdrowiona

 

Czasami gdy wydaje się nam, że jest beznadziejnie to świadomość automatycznie próbuje to jakoś "wyrównać". Często podczas dłuższego spaceru mam takie uczucie jakby błogości pomimo tego całego bagna. Podświadomie wierzę w to, że wszystko będzie dobrze. Ale to szybko mija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaudek, często zdarza się nam, że sny są wyrazem naszych pragnień. Z pewnością nie raz o tym myślałaś, więc i śniłaś o tym. Zaliczyłabym to do pozytywnych śnień :D:!: i nadal o tym rozmyślała, a jest nadzieja, że sen stanie się rzeczywistością, czego oczywiście życzę Ci z całego serca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nameless Możliwe,że to podświadomość daje takie uczucie ulgii. Bo po tej sytuacji nastąpiły typowe objawy nerwicy. Kurczę było tak pięknie od paru miesięcy czułam się świetnie zero objaw, a tu proszę. Ale chyba wiem czym to jest spowodowane rok temu w wakacje zdażyla się przykra sytuacja po której zaczynały się rozwijać objawy neriwcy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×