Skocz do zawartości
Nerwica.com

Marihuana


flare

Rekomendowane odpowiedzi

Cpuny jebane!:D

Tak właśnie sobie dzisiaj rozmyślałem czy ten temat nie idzie za bardzo w stronę "hyperreala" i czy nie stwarza potencjalnego zagrożenia dla forumowiczów którzy walczą z nałogiem a trafiają na ten temat... Mam nadzieję że jednak nie zostaniemy potępieni za te nasze narkotykowe gadki. W gruncie rzeczy nikt tu nikogo do niczego nie zachęca, raczej się dzielimy doświadczeniami po prostu, dyskutujemy o czymś co nas w jakiś sposób dotyczy(ło)... Ale jako że dyskusja toczy się wśród dość wąskiego grona a i Szanowny Moderator tu wpada to chyba wszystko OK, nie? ;) Najlepszym przykładem jest to że gadacie o jakiejś daturce, czymś o czym nigdy nie słyszałem nawet i wcale nie odczuwam potrzeby rzucać się tego wypróbować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, a masz m? to się wymienimy :mrgreen:

 

A tym skąd niby masz benzo? Czy przypadkiem nie o mojej alprze mówisz? :P

 

-- 28 cze 2013, 20:45 --

 

deader, No temat przecież zupełnie nie propaguje zażywania narkotyków, czyli wszystko jest w porządku. :P Ale ja tam lepiej znam się na biologii niż na karnistyce. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie sobie dzisiaj rozmyślałem czy ten temat nie idzie za bardzo w stronę "hyperreala"

Też mam takie odczucia, więc czym prędzej muszę się ewakuować z tego tematu.

 

Drugs are bad, mkay? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie ta daturka zastanowiła.Czyżbym o czymś nie wiedział?Pomyślałem sobie z opisów że pewnie coś jak bilelun,no i patrze czyzby to łacińska nazwa bieluna?No qurwa :mrgreen:

 

buka, a masz m? to się wymienimy :mrgreen:

 

 

A tym skąd niby masz benzo? Czy przypadkiem nie o mojej alprze mówisz? :P

 

ktoś ma mj,no w sumie nic takiego,ale weź powiedz że masz benzo.. :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You're welcome.

A mi się przypomniało, bo właśnie mam zamiar odświeżyć cały serial, w oczekiwaniu na nowy sezon. Do takiego psychologa jak mister Mackey to chętnie bym się wybrał :smile: Od razu by mi się samopoczucie poprawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma mj,no w sumie nic takiego,ale weź powiedz że masz benzo.. :P

Co za paranoja, nielegalna substancja hula po temacie, a całkowicie legalne leki w strefie tabu... Eh, wariaty z nas :D:yeah::D

 

You're welcome.

A mi się przypomniało, bo właśnie mam zamiar odświeżyć cały serial, w oczekiwaniu na nowy sezon. Do takiego psychologa jak mister Mackey to chętnie bym się wybrał :smile: Od razu by mi się samopoczucie poprawiło.

Najgorsze że nowe sezony mają być króciutkie, po 10 odcinków bodajże :( A to jeden z niewielu wyjątków wśród seriali w sensie że z kolejnymi sezonami wcale nie marnieje a utrzymuje stały poziom, nawet z tendencją wzrostową momentami... (pogrubiony fragment - pamiętasz jak wyglądał gabinet Mackey'a w odcinku w którym nabijali się z Incepcji? :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(pogrubiony fragment - pamiętasz jak wyglądał gabinet Mackey'a w odcinku w którym nabijali się z Incepcji? :D )

Odcinek kojarzę, tym bardziej, że mam tak podobne zdanie o tym filmie jak autorzy SP, ale wyglądu gabinetu nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(pogrubiony fragment - pamiętasz jak wyglądał gabinet Mackey'a w odcinku w którym nabijali się z Incepcji? :D )

Odcinek kojarzę, tym bardziej, że mam tak podobne zdanie o tym filmie jak autorzy SP, ale wyglądu gabinetu nie pamiętam.

Pan Mackey cierpiał na zbieractwo i gabinet był jednym wielkim śmietniskiem :) A co do zdania o Incepcji, to hehe jako że ja z nowościami kinowymi to jestem zawsze do tyłu więc wyszło tak że najpierw obejrzałem ten odcinek SP, a jak już go obejrzałem, to doszedłem do wniosku że skoro jest tam tak wyśmiany to nie warto tracić czasu na oglądanie. Potwierdziłem sobie to zresztą niedługo potem - film Incepcja wyleciał z mojego dysku po kwadransie oglądania... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,

Kusi diabeł, co? :twisted: A miałeś czekać, aż ktoś wpadnie :D

Ja bym wolał, żebyś miał dołującego wkręta, wtedy może się zniechęcisz na dłużej i nieprędko schowasz coś do szufladki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×