Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

zmienny, człowiek nie zwierzę szuka czegoś więcej w drugiej połówce ;) ale sam widzisz z drugiej strony to nie była przyjażń. Prędzej czy pózniej druga strona się zaangażuje. Jedyny warunek to gdy obie osoby mają swoje połówki i spotykają się w czwórkę bo tak to dla mnie trochę dziwne, ze facet zamiast spędzać czas ze swoją połówką idzie na pogaduchy do "przyjaciółki" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno uda Ci się kogoś poznać skoro detektywmonk, dał radę.

 

Co? detektywmonk? o_O Coś mnie chyba ominęło.

Napiszę po raz setny.Z Magdą mnie umówiła nasza psycholog Beata.Jesteśmy tylko kolegami,nie uprawiamy seksu.

 

-- 27 cze 2013, 18:39 --

 

A nie dawno dostałem buziaka, od koleżanki Uli, kiedy jej złożyłem życzenia na 42 urodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk,

Jeszcze powrócę do kwestii Waszego zapoznania się. Jak to się stało, że psycholog dała Ci namiary na Magdę (a może na odwrót)? Czy oni/one mogą rozmawiać o swoich pacjentach z innymi pacjentami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wielokrotnie zapraszałem psycholog na spacer, do pizzy.I to było tak, dostałem z ZUS list, na komisję.I dzwonię do psycholog by o tym powiedzieć.A ona mi przez telefon,że mnie umówiła z dziewczyną na pizzę.Za dwa tygodnie.I tak się zaczęło.A czy mogą rozmawiać o pacjentach? Nie interesuję mnie to, grunt, mam z kim pogadać.

 

-- 28 cze 2013, 13:38 --

 

A nie dawno dostałem buziaka, od koleżanki Uli, kiedy jej złożyłem życzenia na 42 urodziny.

No i co z tego? To tylko życzenia. Nie ekscytuj się tak ;)

Bo na moim miejscu nie jesteś.Nie jesteś prawiczkiem, to nie wiesz.Jak się czułem, kiedy mogłem objąć kobietę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć dziewczynę to ta dziewczyna powinna zachecać do siebie. Powinna pokazać, że jej zależy. Wtedy można działać i nie ma powodu wpadać na forum psychologiczne. Tak mnie się wydaję przynajmniej. Bo załóżmy, że podobam się dziewczynie a ona mnie celowo zniechęca to się robi platanina. I po co? Dziewczyna ma być normalna a nie poplatana. Ale jak kto woli. Według mnie dążenie do zdobycia dziewczyny nie powinno oznaczać rujnowania psychiki. To ma byc radość a nie popadanie w złość, irytacje czy w inne terminy. Ale co ja tam wiem :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dążenie do zdobycia dziewczyny nie powinno oznaczać rujnowania psychiki. To ma byc radość a nie popadanie w złość, irytycje czy w inne terminy. Ale co ja tam wiem

uważam ,ze jest to jakieś rujnowanie psychiki , przynajmniej dla nerwicowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, ale popatrz na to z drugiej strony jak dziewczyna schizofreniczka pozna faceta schizofrenika to się rozumieja nawzajem natomiast osoba zdrowa ucieknie ;)detektywmonk, rozbrajasz mnie z tym klepaniem po ramieniu Kalebx3, do brzydkich wystarczy parę głębszych :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×