Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dark Passenger, pytam bo Brat bierze w zastrzykach.Czy ma jakieś działanie oprócz przeciwpsychotyczne?

 

Umiarkowane przeciwautystyczne i przeciwdepresyjne. Ale najsilniejsze jest działanie przeciwpsychotyczne i uspokajające. Jak dostaje w zastrzykach to pewnie na uspokojenie, przeciwko agresji, na omamy/urojenia itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nikomu nie przywaliłeś to chyba dobrze :-)

Na pewno było "ciekawie". Najpierw chowałem się w kącie za ścianą, żeby mnie wykładowca nie widział, że jestem, gdy będzie szedł. Gdy już wszedł do sali, to wtedy ja poszedłem do sali. A po kolokwium oddałem kartkę i szybko uciekłem z sali, żeby mi nic nie mówił.

Nie wiem, czy pójdę na termin lipcowy, czy dopiero na wrześniowy i udam, że myślałem, że lipcowy był nieobowiązkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od kiedy pamiętam od małego potrzebowałem porządną dawkę snu, nigdy nie udało mi się zarwać więcej niż 1 nocki na raz.

Ja też potrzebowałem porządną. Nawet zarwanie jednej nocki było dla mnie problemem. Gdy miałem 13 lat i pojechałem na pewną wycieczkę szkolną z noclegiem, to myślałem że "zamorduję" osoby, z którymi musiałem być w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jak byłem mały to się bałem wychodzić na dwór i poznawać nowych rówieśników, masakra jakaś to była do tej pory nie wiem dlaczego

Ja i się bałem i nie chciałem. Powodem braku chęci było raczej to, że miałem inne zainteresowania i inne poglądy niż rówieśnicy, a czemu się bałem, to nie wiem. Obecnie też nie podejmuję działań, by poznać jakichś ludzi w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo pozytywny. W pracy luz, nawet wyszedłem wcześniej godzinkę bo pouwijałem się ze zleceniami, zaliczka wypłaty odebrana, zakupy porobione, pranie nastawione... Nic tylko popijać gorącą czekoladkę i śmigać po forum :)

 

pink_hope przesłałbym ci odrobinę swojego dobrego samopoczucia gdyby się dało tak przez neta, pozostaje trzymać kciuki żeby ci się polepszyło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×