Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

to, że kurier miał być z ulotkami o 12.00, a go jeszcze nie ma i nie mogę pracować. :?

 

-- 27 cze 2013, 12:40 --

 

napięcie, wyrzuty sumienia i ciągłe zastanawianie czy mam prawo źle się czuć czy za bardzo wszystko przeżywam.

 

mój ex 'terapeuta' twierdził, że miałam ciężko w życiu, ale za bardzo biorę wszystko do siebie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że musiałem wstać wcześniej i zapylać do szkoły myślałem że książki z 3 klasy odsprzedam a tu d........

że jak chciałem zrobić sobie jajecznicę to wyjąłem boczek i był cały obślizgły

a gdy chciałem zamiast tego jajka na miękko to mi jedno pierdzielło w garnku

że znowu chmury zas...ne na niebie :mrgreen:

 

-- 27 cze 2013, 13:39 --

 

a i że net miałem mieć szybszy i lipa :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że nie jest piątek, że nie będę mógł przyjść do domu się nawalić bo jutro trza wstać do roboty. Że dają mi w pracy zlecenia których nie znoszę i dobrze o tym wiedzą. Że fajki mi się kończą a do 16 jeszcze 2 godziny. Że muszę po pracy wyrobić się z powrotem do swojego miasta, odebraniem paczki na poczcie i wizytą u psycha - wszystko w przeciągu 1,75 godziny. Ze babka w aptece jak kupowałem strzykawkę do odmierzania alkoholu w drinkach patrzyła na mnie jak na ćpuna. FUCK chyba łatwiej byłoby mi dziś wymianić rzeczy które mnie NIE wkurzają :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, a mnie czasem o ćpuństwo prosto w twarz oskarżają, bo moim lekiem na ból głowy jest z wyboru Antidol, z tego względu że jest tam kodeina która dobrze mi robi na moje problemy jelitowe - po co kupować oddzielnie panadol i laremid i płacić 2x skoro można mieć wszystko w jednym środku? Ale z antidolu ćpuny wydobywają kodeinę i fama poszła po aptekach. Jakbym poprosił o 10 paczek Ibupromu naraz to by mi bez mrugnięcia okiem wydali, a jak wchodzę i proszę o antidol to od razu marszczenie brwi, pouczanie "wie pan że się można od tego uzależnić", raz mnie jedna baba z jadem w głosie poinformowała że ona WIE że ja to do "celów rekreacyjnych" biorę. Wkurwiłem się strasznie, akurat tydzień później miałem wizytę u psycha, dostałem recepty na swoje leki, polazłem do tej aptekary, rzuciłem jej na blat stertę recept i z równym jadem w głosie zapytałem czy sądzi że jak biorę tyle psychotropów to czy mi jakaś zabawa w ekstrakcję kodeiny jest potrzebna. Zwłaszcza biorąc pod uwagę że SSRI coś tam robią z enzymami wątrobowymi i konwersja kodeiny do morfiny jest u mnie w organiźmie praktycznie żadna, co jako osoba z wykształceniem medycznym powinna wiedzieć. Satysfakcja z tego jak się baba spłoszyła była zajebista. No ale tak to już jest, myślałem że stereotyp że facet z długimi włosami to automatycznie ćpun już zanikł ale jak widać niektórzy nie pojmują pewnych spraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnych ofert pracy... ;/ mam nadzieję, że jutro coś wejdzie

wkurza mnie najbardziej to, że koleżanka, która dopiero co 18 lat skończyła, znalazła pracę za 8zł/h, a ja jak szukam to same za 5 lub 6zł.

oczywiście jak się sprężę to zarobię tyle ile chcę... i złożyłam cv nawet tam, gdzie dają 5zł...

zobaczymy, może jutro coś się lepszego trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, każdy od czegoś zaczynał ;) A jako że ładna jesteś to szybciej sie ulotek pozbędziesz :P

 

No właśnie mylisz się, ładna nie jestem, mam wiele wad. ;)

 

Monar masz całkiem spoko. Jak kiedyś łopatowałem za 4,5 ;)

no ale jeśli koleżanka znalazła za 8zł za h, to i ja powinnam w końcu coś znaleźć...

no chyba, że ja muszę mieć w życiu zawsze pod górkę :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×