Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, "Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić." jak to mawiał Konficjusz , więc po upadku na łóżko po pracy , pora się podnieść i zrobić obiad :P to będzie drugi klasyk po słyszeniu w stereo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, tak ? dziś ostatnia powtórka finału ligi mistrzów , ale " co się odwlecze , to nie uciecze " :P o zakupach to nigdy nie pamięta , ale o kompromitujących mnie gafach to tak , żmija :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, racja , nie musi siostra od razu gotować , można przecież kanapki przygotować :P zależy o jakie zakupy chodzi , jeśli zapomina o zakupie żywność , to nie doceniam :P zapomniała siostra o proszku do prania :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, cześć kochana, co tam? :D

Tomcio Nerwica, no kurw.a ide juz zrobc te kanapki, no ide ide :-|:D ciezko mi robic zakupy zywnosciowe, bo nie mam za co, jak brat sie opije i nie pojdzie na polowanie to nie mamy co jeść :P O, proszek też był zajebisty! :mrgreen: Ej, a ja mialam jakieś przypały ? :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej :)

 

 

Macie wszyscy uściski od ommeennnyyy która się urlopuje !!!!!!!!!!! Lansuje się nasza koleżaneczka na Wyspach Kanaryjskich :yeah::yeah::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, to jedyna zdanie , które wymówione przez siostrę sprawia mi przyjemność :P a jak jest hierarchia na safari ? to samica poluje i tak powinno być u ludzi :D mnie siostra pyta ? jak ja nie pamiętam co robiłem wczoraj :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×