Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się baardzo cieszę z deszczu. Było duszno, w końcu mogę otworzyć okno i odetchnąć powietrzem.

 

Poza tym cieszą mnie postępy w medytacji. To jedna z rzeczy, która mnie trzyma przy życiu. Nadzieja, że to nie umysł będzie używać mnie, tylko ja będę używać go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja założyłam niedawno dziennik, w którym zapisuje każdą piękną rzecz, która się wydarzyła.

Świetna sprawa, spróbujcie. :)

 

Jeśli chodzi o mnie, to (uwaga, reklama... ;)) cieszę się z tego, że miałam odwagę przed chwileczką założyć nowy post w sekcji "Poznajmy się" i jestem pełna nadziei, że kącik adoracji literatury okaże się trafionym pomysłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro chyba złożę CV tam gdzie miałam. Bo takie zlecenia na 2 dni i 60zł to za mało. Muszę mieć stałą pracę. A najwyżej prócz tego będę brać jakieś zlecenia :) Także życzcie powodzenia. Cała drżę z radości :mrgreen: Mam nadzieję, ze dostanę tą pracę, bo jest na terenie mojego miejsca zamieszkania, dosłownie dwa kroki i już. ;) 5zł za godzinę, ale jak będę robić w weekendy, to 1000zł spokojnie wpadnie na miesiąc :smile: A dla mnie to strasznie dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×