Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, oglądam mistrzostwa świata do lat 19 , szkoda , że to nie kobiecy futbol , bo w tym wieku to by się popatrzyło na takie piłkarki :P lub .. lubi ... ehh lubię siostrę , to jak dostanę ten obiad ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, na grę piłkarzy , a na grę kobiet nie zwracam uwagi , tylko na nie :P to ja już nie wiem co mam robić żeby dostać obiad :P

luk_dig, to oznacza kolejne dni zmarnowane przed telewizorem :P

 

-- 26 cze 2013, 13:19 --

 

ja to lubiłem pracę w ogrodzie , a że mi płacili za godzinę , a nie za efekty , to moja radość na widok hamaku była ogromna :P przeleżałem godzinkę i do roboty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to lubiłem pracę w ogrodzie , a że mi płacili za godzinę , a nie za efekty , to moja radość na widok hamaku była ogromna przeleżałem godzinkę i do roboty

a mnie też płacą za godzinę, więc opieprzam się jeśl mogę, już pomijajac fakt, że i tak spędzam tam po 10 godzin czasem :roll: to jest życie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie prawie w większości każdy facet jest samcem, którego charakteryzuje zazwyczaj myśl tylko o jednym. Idzie sobie facet ulicą, patrzy idzie zabójcza laska, o czym on wtedy myśli ?? Ale bym ją przeleciał . No i jak tu żyć w takim świecie ? Dziewczyny są o wiele lepsze, bo widząc fajnego mężczyznę, może pomyśleć, ooo jaki przystojny, a nie "Ale bym go przeleciała "

znalazłem taki wpis :P a co miałbym pomyśleć " o jaka piękna kobieta , umówiłbym się z nią na kawę " :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×