Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że masz świadomość, że zbliża się nadwyżka nastroju. Najważniejsze to chyba zaakceptować te swoje stany no i radzić sobie, nie zalegać :smile:

Tak . Widzę ,że ważna jest nauka samego siebie. Umiejętność wsłuchania się w organizm. Dopasowanie rytmu życia do sygnałów wysyłanych przez nasze ciało.

 

-- 26 cze 2013, 01:55 --

 

*Monika* Bogowie są wieczni ,mogą poczekać :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0Rh+, no, z tą nauką to nie takie oczywiste, ale można ogarnąć temat.

Gdzieś przeczytałam, że niektórzy prowadzą zapiski z codziennym samopoczuciem, uwzględniające ważne wydarzenia, aktywność. Po pewnym czasie obserwacji i prowadzonych porównań następuje pewna rytmiczność, świadcząca o stanach jakie się zbliżają. Jest to bardzo czasochłonne.

Ja kiedyś prowadziłam takie adnotacje, jak miałam zespół bólów głowy, no, ale przeszło... i pomogło najważniejsze. Nawet to co zjemy może spowodować gorsze samopoczucie :mrgreen:

 

No właśnie, niech poczekają....czym jest minuta wobec wieczności.... :mrgreen:

 

-- 26 cze 2013, 02:02 --

 

Candy14, Marcin20.04, buziaki dla Was :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monis*, pewnie jeszcze ze dwie godzinki sie pomecze zanim zasne. A Ty masz urlop ze siedzisz w nocy? :D

 

Już nigdy nie chcę się do nikogo przywiązywać.

Marcin20.04, po prostu sprawdz zanim sie przywiazesz czy ta osoba jest tego warta. Niech ta sytuacja nie bedzie porazka tylko nauka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałam, że niektórzy prowadzą zapiski z codziennym samopoczuciem, uwzględniające ważne wydarzenia, aktywność. Po pewnym czasie obserwacji i prowadzonych porównań następuje pewna rytmiczność, świadcząca o stanach jakie się zbliżają. Jest to bardzo czasochłonne.

Często myślałem o dzienniku . Tym bardziej ,że nie wszystko pamiętam ,ale to temat na inną rozmowę.

Na dzisiaj dziękuję. Życzę wszystkim dobrej nocy.

 

Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany że ta osoba mnie lubi. To była dłuższa znajomość, aż tu nagle taki sztylet w serce. Jeśli tak mają wyglądać moje znajomości, to ja dziękuję bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany że ta osoba mnie lubi. To była dłuższa znajomość, aż tu nagle taki sztylet w serce.

*Monika*, ale ja się właśnie dowiedziałem od tej osoby że to nie była przyjaźń.

Moze Cie ;ubi ale nie az tak jak przyjaciela bo to bardzo duze slowo. Liczyles na cos czy tylko na dobra znajomosc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny nie stety brakuję mi 2 lata do pełnoletności. Miał to być obóz 2 tygodniowy z pełnoletnimi opiekunami, ale niestety siostra cioteczna mi wczoraj nie pisała,że jednak nie jedzie, więc tym samym również nie jadę ;( Ponieważ sama się boję. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×