Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Metal i Disco Polo. :D

Disco Polo nie jest skrajnym gatunkiem moim zdaniem. Skrajnym gatunkiem w muzyce elektronicznej jest Terrorcore.

 

Ciekawe czemu zamiast utworzyć nowy post, to edytuje mi stary?

Bo nie można napisać nowego posta bezpośrednio pod swoim postem. Tak jest zrobione forum. Osobiście uważam, że nie jest to całkiem dobre rozwiązanie.

 

Wspieram się energetykiem co daje fajny efekt aczkolwiek na dłuższą metę niezdrowy.....

Na mnie energetyki działają w coraz mniejszym stopniu. Kiedyś wystarczył mi energetyk około 300ml z dawką kofeiny 30mg/100ml, by się mocno pobudzić. Obecnie pół litra z dawką kofeiny 48mg/100ml nie pobudza mnie zbyt mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal i Disco Polo. :D

Disco Polo nie jest skrajnym gatunkiem moim zdaniem. Skrajnym gatunkiem w muzyce elektronicznej jest Terrorcore.

Nie znam tego gatunku. :smile:

Ciekawe czemu zamiast utworzyć nowy post, to edytuje mi stary?

Bo nie można napisać nowego posta bezpośrednio pod swoim postem. Tak jest zrobione forum. Osobiście uważam, że nie jest to całkiem dobre rozwiązanie.

Ale chodzi o to, że pod moim postem już był post innej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, 70 % osób z tego forum zapewne jest, więc nie jesteś sam ;)

 

mark123, ja w pracy ostatnio co dzień piję, ale muszę się jakoś odzwyczaić, bo moja wątroba się pewnie obrazi. Kupuje co dzień/co drugi dzień 1 litr.

 

Kestrel, chyba nie widziałam tego hejtu. Zacytujesz wilczur? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34 stopnie

Nosz k*rwa ciepło i duszno jak w zasranym buszu,gdzie nie wyjdziesz tam się wydaje że temp. stoi a cholerne powietrze jest tak gęste że można kroić je kostką masła,stojąc chwile w upale tracisz przytomność,lata k*rwa się zachciało

lato

Lato-srato,dogódź polaczkom zima - bee bo zimno,bo nie da się wyjść,to macie k*rwa, pierdyliard stopni ciepła i duchote,niech was utopi ten pot z dupy

Radosne słoneczko i ciepełko k*rwa,świeci bezkarnie jakby chciało pokazać - Tak,chcieliście to się smażcie k*rwa :mrgreen: !

pot cieknący po udach

Taa,pot wszędzie,trochę ciepła,człowiek się zgrzeje i już jak pieprzony parowóz, duszy,furkocze,i zaczyna przypominać pie*olony potok,wszystko mokre i śmierdzące, MAGIA!

śmierdzący Pan, który przyszedł wziąć kredyt

 

Dzień jak co dzień w pracy,po czym wpada "KLIENT",co z tego że z mordy wali jak z burdelu w buszu a fetor który wydziela on sam przypomina latryne albo nieczyszczone szambo od miesiąca....kij z higieną,ON przychodzi wziąć kredyt,dlatego może jebać jak kupa gnoju w promieniu 2 kilometrów,wielki w d*pe kopany biznesmen, być może ma łeb do biznesu,ale co z tego jak pewnie każdy kontrahent wieje przed tą chodzącą kupą śmierdzących fekaliów

 

 

Masz Slow,próbka mojego hejtu :mrgreen:

 

-- 24 cze 2013, 14:17 --

 

slow motion, oto manifest : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70 % osób z tego forum zapewne jest

A ja oprócz tego, że wstydliwy i lękliwy, to także typ samotnika.

 

Kupuje co dzień/co drugi dzień 1 litr.

Ja bym litra w ciągu dnia nie wypił ze względu na żołądek, który się przez chwilę "buntuje", gdy wypiję za dużo płynu o dużej zawartości kofeiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×