Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Szczególne nasilenie wygłodzenia widzę na stołówce akademickiej w kilkunastometrowej kolejce oczekujących na podanie obiadu (języki aż do podłogi)

heh dobre :mrgreen: to musi być niesamowity widok :) Dobrze że nie musze "wystawać" w takich kolejkach....koszmar jakiś....

Macie komitety kolejkowe :?::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna nooo..sprawdzałem coś i w połowie pisania posta zamknąłem przeglądarkę grrrrr :evil::evil:

 

jeeej Polina ja to chyba ze wściekłości bym rozniósł. Ech w ogóle. Mój dzień taki cudowny był dzisiaj :twisted: nie żyć umierać po prostu :twisted: proszków nie dostałem znowu. BO PO HU* NO. grrr....

 

Darek nieźle ;) ja po 50 wymiękam hehe. A dobre na mięśnie brzucha jest "Aerobiczna 6 weidera" W necie kupa info o tym. A ja po 30 dniach miałem mięśnie jak ze stali dosłownie :shock::shock:

 

Łaaa jest już tak źle jak było zanim w ogóle zacząłem leczenie. Ech...wyczerpany psychicznie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególne nasilenie wygłodzenia widzę na stołówce akademickiej w kilkunastometrowej kolejce oczekujących na podanie obiadu (języki aż do podłogi)

 

 

a wrzucają kucharza do zupy, jak im nie smakuje?

 

 

 

A teraz aż mnie telepie taka jestem wkurzona. Qurwa, ludzie są kompletnie pozbawieni wyobrażni. Kompletnie

 

 

jak mnie cos wqrwi, śpiewam sobie to (jak mogę, to na głos :twisted: )

http://pl.youtube.com/watch?v=2122M8WVN4o

czasem pomaga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Ja to bym dzis nawet 1 brzuszka nie zrobiła :?

Jestem tak padnieta dzis wstałam o 5 , o myślałam ze jest 6 choc wiedziałam o zmianie czasu nie przesawiłam budzika i dopiero jak autem jechałam w radiu usłyszałam godz :) no ale na dobre mi to wyszło bo sie na zajecia nie spozniłam!a korki były!choć dziś normalnie cud nad wisła w moim pięknymmieście -----> nie było korków w krakowie :)))))))))

 

A wogole wiecie normalnie co mi sie dzis przytrafiło!!! wpuściłam dziś auobus z przystanku ..tak nie wiem czemu bo zwykle nie wpuszczam bo mi sie spieszy a nawet zajezdzam droge ;/ i ten autobus stał sobie na światłach na czerwonym tak grzecnie....a ja zanim ...i nawet siewkurwiałam ze go wpuściłam bo mu z rury jechało spalinami ...strasznie!!! tu nagle BUM!.... jaka laska wpakowała sie prostow ten autobus na czołowke!!auto zgniecione do szyby!!laska sie zablokowała ...w aucie nie mogła wyjść ...wogóle dobrze ze nic jej sie nie stało....a gdybym nie wpuściła tego autobusu ... to wemnie by wjehała!wogole nie wiem jak ona to zrobiła ze skrecała w prawo i zamiast w swoj pas wjechała w przeciwny , prosto w autobus!!! sama sie wystraszyłam ze jakas bomba czy coś!czy ucikac z auta ....bo hukło...a ja nic nie wiedziałam tylko ludzi wybiegajacych z tego autobusu!! no ja to mam szczęście normalnie!!! :roll:

 

A tak pozatym to mnie okropnie bolą mięśnie , zwłaszcza nogi!!nie wiem czemu :((( i jaka taka padnieta jestem .....

 

A sie rozpisałam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh dobre Mr. Green to musi być niesamowity widok :) Dobrze że nie musze "wystawać" w takich kolejkach....koszmar jakiś....

Macie komitety kolejkowe Question Mr. Green

Komitetów kolejkowych nie ma. Ale jak tak dalej pójdzie to przydałaby się ochrona dla osób które już obiad dostały. Dziś czułem się bardzo zagrożony, jakoś wszyscy przeglądali mój talerz :roll::P

Qurwa, ludzie są kompletnie pozbawieni wyobrażni.

A jak... przerabiałem taką sytuację. Potem człowiek ma ochotę coś rozwalić tak nosi ze wściekłości. Współczuję.

A dobre na mięśnie brzucha jest "Aerobiczna 6 weidera"

To to daje naprawdę ostry wycisk :P

a wrzucają kucharza do zupy, jak im nie smakuje?

Kucharz dobrze zabarykadowany. Na razie nie ma powodów do takiej ochrony ale jak się powody znajdą to i barykady nie pomogą :twisted:

 

Chyba do klubu brzuszkowców też dołączę... bo w pojedynkę mi konsekwencji w a6w zabrakło to może razem lepiej pójdzie ;)

 

Jovita ale przy twojej kondycji to ja od ostatniego dnia (30) proponuję zacząć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety po 5 latach od rozpoczęcia walki ubiegłej nocy doznałem nawrót nerwicy. Atak pniki byl bardzo silny i malo co pogotowia nie wezwałem siła przewyższała te ataki, które mnie męczyły na początku choroby. Przyczyna to zapewne alkochol, którego troszke nadużyłem na weselu i poprawinach no i stało się dzisiaj signopam a jutro wizyta u lekarza. Trzeba nów zbierać szeregi do walki o wolność . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaśkowa ja nie mam dziecka i też ...nie moge patrzec na swoja figóre...zawsze byłam patyczakiem... i zaczełam kleic sobie plastry hormonalne i...przytyłam 10 kg w ciagu roku dla mnie to szok!na poczatku spoko bo nawet lepiej wygladałam... bo wazyłam 41 kg :)a teraz waże 51 kg:( w sumie prawidłowo ale..mnie sie nie podoba!!!!!!

 

A wogol tak sie wczoraj zle czułam!!!masakra !bolało mnie dosłownie wszytko ..pozniej zrobiło mi sie niedobrze!w koncu usnełam i spałam dzis do do 11:)))ale było mi to chyba potrzebne!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×