Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj mimo że miałem dużo zaliczeń stresów itp ani chwili lęku nie miałem a dzisiaj na kacu jak to na kacu w miare dobrze ale lęk jest :/

 

Ja tego właśnie nie rozumiem, czasami są dni gdzie na prawdę są jakieś stresujące sytuacje i potrafię je przyjmować na miękko żeby potem w te dni teoretycznie bezstresowe jak np. dzisiaj czuć mega napięcie bez powodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman, to chyba normalne :D /ja nie wiem, bo tak szczerze, nigdy nie miałam kaca/, ale czy zaliczenia pozytywnie zakończone?

Jedno na 4,5 :) a drugie się okaże :)

Czasami na kacu jest lepiej niż na trzeźwo bo jeszcze człowiek ma na wszystko wyje%%^ne ;) Ale u mnie to zależy, czasami kaca znoszę bez problemów a czasami to wole z domu nie wychodzić bo tak mnie rzuca ;/

Zgadzam się zależy do kaca czasami się człowiek zacznie przejmować pulsem etc i gotowe a czasami na kacu jest bardzo fajnie od strony psychicznej chociaż to są sporadyczne przypadki.

Właśnie też nie jestem w stanie pojąc dlaczego jest tak że w dniu gdzie ma się dużoooo stresu jest względny luzik a w dniu gdzie nie ma stresu w ogóle pojawia się nerwica. Ja to tłumacze sobie tym że nerwica lubi poprostu jak się o niej myśli, jak mamy napięty dzień to nie ma czasu na bezsensowne myślenie o własnym zdrowiu a w dniach po tych "stresoych" dniach schodzi z nas napięcie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tu "nowa". Miałam ciężki weekend, dziś kołatało mi serducho ale jakoś dałam radę. W końcu, zawsze mogło być gorzej..

Znalazłam to forum i liczę, że mi pomoże! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×