Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04 to taki Ty groźny dla otoczenia jesteś :?::hide:

Nie, tylko czasami jak czuję się zagrożony to zdarza mi się nieodpowiednia reakcja z użyciem ostrego narzędzia. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, a praca, szkoła, spotkania z znajomymi? nic zupełnie Cię nie rusza z domu? :o

Aranjani, lub ogniska w lesie :twisted: cześć kochana, co u Ciebie?

greenlight, u mnie padało ok 10 minut we wtorek, a wczorajsza burza i ulewa przeszła bokiem.

 

ja chyba w poprzednim wcieleniu byłam jaszczurką, bo te upały przeszkadzają mi jedynie w autobusie, kiedy jadę ze starszymi ludźmi, którzy biorą prysznic raz na tydzień i noszą kurtki :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, hej

Marcin wiem... w tamtym roku miałam "przyjemność" gasić taki pożar... niewiele brakło a dom w którym wtedy mieszkaliśmy poszedłby z dymem :roll: spaliło się wtedy 9 ha w Krakowie... nigdy w zyciu czegoś takiego nie widziałam. Widok przerażonych ludzi, uciekającej w panice zwierzyny zostanie w moich wspomnieniach do końca życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, a praca, szkoła, spotkania z znajomymi? nic zupełnie Cię nie rusza z domu? :o

Nie pracuję, nie uczę się, nie mam znajomych. Czasami odwiedzałem sąsiadkę ale też mnie pogoniła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×