Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

ja jako dziecko zawsze wyobrażałem sobie z pazurami zębami itp.

to ja byłam poziom wyzej u mnie od małego była to jaks energia nie z tego wymiaru, nie z tego swiata ech

 

-- 21 cze 2013, 00:46 --

 

a wałki do ciasta i jakies takie realne to juz odpadały zupelnie u mnie, takie to przyziemne brakuje uduchowienia w tym

 

-- 21 cze 2013, 01:30 --

 

Pięknie brzmi burza za moim oknem błyska bardz efektownie i kolorowo, chciałbym na nią patrzeć z nim, cienmo, pezpiecznie, wiatr wieje anocny krzyk burzy jest tak przepiękny ,ze brakuje mu prawdyw tych mistycznych doznaniachale my stoimmmmmy i patrzymi podziwiamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, ja wzbraniam się od wszelkich leków poprawiających moje nerwicowe samopoczucie, bo łykam mnóstwo innych tabletek na choroby przewlekłe, jednak na Hydroxyzinę dałam się namówić, bo człowiek niewyspany wiesz jak funkcjonuje...wszystko się nasila. 10 mg tabletki zażywają nawet dzieci. Chyba one też wpływają ogólnie na mnie dość dobrze, bo w ciągu dnia także czuję się lepiej.

 

-- 21 cze 2013, 22:37 --

 

Nie zamierzam ich łykać bez końca...

Do tej pory, poza terapią, walczyłam sama z moimi nerwicowymi problemami, choć, z racji wieku, jest to dość trudne. Ale nie poddaję się...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×