Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, napis niemiecki pod piersią. Mały, skromny, ale pierwszy i z pewnością bardzo mi bliski.

Kiedyś widziałam w Miami Ink serce przebijane igłami jako symbol dzieciństwa, ludzi, którzy skrzywdzili... Napalałam się na to przez długi czas, ale w końcu sobie odpuściłam. Co nie znaczy, że nie będę miała podobnego motywu.

To tak na przekór wszystkim, którzy mówią mi 'a jak ty będziesz na starość wyglądać?!'. Cycki obwisną, to tatuażu nie będzie widać :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, aha czyli tatuaż będzie przypominał coś co chcesz robić czy tam jakąś ideę.

 

no pierwsze dni po zrobieniu będziesz się oglądać a później przywykniesz ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce zrobic sobie tatuaz i mam juz nawet projekt czaszka bedzie nieco zmieniona pozatym ona jest na szybkiego wklejona dlatego tam tak dziwnie wyglada. Prosze Was o ocene i o szczere slowa co o nim myslicie spotkalem sie z uwagami ze jest female... A bardzo mi sie podobal i sam nie wiem czy teraz go robic.....

 

http://zapodaj.net/8338ba321238d.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idę pojutrze robić tatuaż. nie wiem czy się bać, czy się nie bać. już mam milion myśli, a jak się spóźnię, a jak nie będzie gdzie zaparkować, a jak tatuażysta o mnie zapomni i nie przyjdzie na umówioną godzinę :? a może czarny, a może zielony, albo czarny z zielonym, a jakie litery, takie śmakie i owakie :roll: boże jak jak się nie umiem nigdy zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×