Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

spróbuję się włączyć do rozmowy , więc kot może mieć cztery łapy , może być biały , czarny bądż brązowy , może mieć oczy , może wydawać charakterystyczny odgłos " miauu " , myślę , że moja fachowa wiedza się przydała i mój wywód was nauczył czegoś nowego o kotach 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuję się włączyć do rozmowy , więc kot może mieć cztery łapy , może być biały , czarny bądż brązowy , może mieć oczy , może wydawać charakterystyczny odgłos " miauu " , myślę , że moja fachowa wiedza się przydała i mój wywód was nauczył czegoś nowego o kotach 8)

Ja co prawda to wszystko wiedziałem, ale Twoja wypowiedź pomogła mi utrwalić dotychczasową wiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, idż do fryzjera w takie ciepło to łysinka by sie przydała :mhm:;)

Szczerze powiedziawszy to mam całą głowę spoconą przez to afro. Jutro się wybiorę do fryzjera. :smile:

 

-- 21 cze 2013, 16:43 --

 

Zazwyczaj sam się strzygę przed lustrem, ale tym razem zlecę to profesjonaliście. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej z kosztami :mrgreen:

Mnie za bardzo koszty nie przerażają, bo i tak nie kupię. :D

 

-- 21 cze 2013, 18:30 --

 

Ja nie mogę: w jednej chwili niebo zrobiło się czarne, zaczął wiać wiatr i ulewa się zrobiła. :shock:

 

-- 21 cze 2013, 18:34 --

 

Mam dziwne wrażenie że plastikowe stół i krzesła stojące na dworze właśnie odleciały. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×