Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, Robię objazdówkę po Polsce, najpierw nad morze, potem mazury, festiwal muzyczny, a na końcu w bieszczady :smile: mniej więcej coś takiego: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q83/1010939_542108332502895_74436018_n.jpg... a co Ci poprawiło humor? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, Robię objazdówkę po Polsce, najpierw nad morze, potem mazury, festiwal muzyczny, a na końcu w bieszczady :smile: mniej więcej coś takiego: https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q83/1010939_542108332502895_74436018_n.jpg...

Ja też niedługo wyjeżdżam na dwa tygodnie.

a co Ci poprawiło humor? :D

To mnie bardzo rozśmieszyło. :D

[videoyoutube=syoIzCZcdSY][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, a Ty gdzie wyjeżdżasz?

Nie mogę powiedzieć. Po prostu u mnie w okolicy zrobiło się bardzo niebezpiecznie i muszę się ulotnić dopóki sprawa się nie uspokoi.

co do tej piosenki to niezła masakra :lol::lol::lol:

No tak, piosenka to rzeczywiście masakra. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, rozumiem, a nie boisz się, że to wszystko to już trochę obsesja?

Dlaczego sądzisz że to obsesja? Lepiej żebym został w domu i żeby mnie zabili? Zapewniam że są do tego zdolni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, nie znam dokładnie Twojej sytuacji dlatego zapytałam czy to nie obsesja... napędzasz się strachem. Siedzę w klimatach punkowych, więc miałam do czynienia wiele razy z faszystowskimi bojówkami, ale dlaczego mają akurat Tobie coś zrobić?

 

Kestrel, przygotowuję się na wojnę :mrgreen:

Wróciłeś do leków? bardzo mnie to cieszy, będzie dobrze! :D a tam marna z Ciebie maruda, ja to dalej odbieram jako niezłe poczucie humoru :lol:

 

Panowie zaraz muszę znikać wyruszam na podróż życia :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, nie znam dokładnie Twojej sytuacji dlatego zapytałam czy to nie obsesja... napędzasz się strachem. Siedzę w klimatach punkowych, więc miałam do czynienia wiele razy z faszystowskimi bojówkami, ale dlaczego mają akurat Tobie coś zrobić?

Podpadłem im tym że się od nich odłączyłem. No i mam coś co bardzo chcieliby dostać. Teraz do mnie wydzwaniają, obserwują i stoją pod domem. Na szczęście wczoraj jeden z nich został wyeliminowany na kilka miesięcy.

 

-- 21 cze 2013, 13:19 --

 

I bynajmniej nie rozstaliśmy się w zgodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, niestety przykre konsekwencje, głupi byłeś, że się w ogóle z nimi trzymałeś... ale faktycznie lepiej będzie jak wyjedziesz na jakiś czas. Aha a tak w ogóle nie możesz im dać tego czego tak bardzo chcą? może wtedy będzie spokój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×