Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, Jak najszybciej idź do lekarza albo do szpitala,nim zrobisz coś sobie albo komuś

Szpital odpada, już kiedyś chcieli mnie tam wysłać, ale się nie zgodziłem i teraz też nie pójdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, Jak najszybciej idź do lekarza albo do szpitala,nim zrobisz coś sobie albo komuś

Szpital odpada, już kiedyś chcieli mnie tam wysłać, ale się nie zgodziłem i teraz też nie pójdę.

Ja też byłam i to totalny bezsens był. EGZYSTOWANIE , życie szpitalne to upadek całkowity..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*]

Idę spróbować zasnąć, ale tak się boję, że chyba mi się to nie uda i wrócę tu. Dobranoc.

Ja codziennie zasypiam przy zapalonym świetle :? Tak się boję :?

Ja się nie boję ciemności, tylko tych faszystów. :?

Saraid Cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie zasypiam przy zapalonym świetle

też się bałem i spałem przy zapalonym świetle ... uleczył mnie rachunek za prąd :P

Ja się bałem ciemności głównie od 7-go do 13-go roku życia. Pewien lekki niepokój związany z ciemnością został mi do dziś, ale większy lęk zdarza się bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru i światło rozregulowywuje szyszynkę i stąd bezsenność może :bezradny:

Ja się boję zamknąć oczy.. Boje się ciemności.. Boje się wszystkiego..

 

-- 21 cze 2013, 00:51 --

 

cześc wam,

jua sie boje ciemnosci czasami i duchów, chociaz wiem ze to bez sensu i iracjonalne ,ale sie boje bardzo czasami dlatego zasypiam przy telewizorze zeby sie mniej bac i miec poczucie ze coś gada, obok kogos boję sie mniej

A ja przy lampce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jua sie boje ciemnosci czasami i duchów, chociaz wiem ze to bez sensu i iracjonalne ,ale sie boje bardzo czasami dlatego zasypiam przy telewizorze zeby sie mniej bac i miec poczucie ze coś gada, obok kogos boję sie mniej

Ja obecnie odczuwam czasem niepokój, że z jakiegoś zakamarka wyskoczy jakiś potwór. Niepokój pojawia się przeważnie, gdy się kładę, dlatego zazwyczaj wtedy stukam ręką o ławę albo o tapczan i sapę głośno, żeby czuć się bezpieczniej. Uspokajam się całkiem, gdy się położę i trochę przykryję. A gdy się zdarzy, że najdzie mnie większy lęk, to gdy przechodzę przez pomieszczenie, gdzie jest zgaszone światło, to biegnę trochę przez nie. I czasem zdarzy mi się wtedy też, że gdy jestem w toalecie, to nie wychodzę z niej przez pewien czas, bo się boję, że za drzwiami czyha na mnie jakiś stwór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×