Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś pytał ostatnio z jaką śmietaną jadłem truskawki, z taką robioną z mleka i proszku dr oetker.

ueee to oszukana

:P

 

poem, a gdzie byłaś :P

a taka rundka po mieście

dziś się chyba przejdę na kładkę, nad rzekę.

 

pojawiły się wątpliwości czy poem to nie jest calineczka, bo jakoś dziwnie o podobnych porach się zjawiają. :smile:

śpieszę wyjaśnić, iż nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem ja dzisiaj tez bylem na spacerze, wedrowalem hodnikami. jakies 4 kilosy bylo, takze solidny marsz.

 

porob fotki jak bedziesz na kladce, dawno kladki nie widzialem. :-|

 

a jak spacerujesz sobie to co wtedy robisz, myslisz o czyms, podziwiasz przyrode, czemu tak lubisz spacery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno kladki nie widzialem. :-|

Jak byś był zainteresowany, to w Siedlcach jest kładka nad torami i doskonale widać z niej WORD, co czyni z niej świetny taras widokowy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem ja dzisiaj tez bylem na spacerze, wedrowalem hodnikami. jakies 4 kilosy bylo, takze solidny marsz.

 

porob fotki jak bedziesz na kladce, dawno kladki nie widzialem.

 

a jak spacerujesz sobie to co wtedy robisz, myslisz o czyms, podziwiasz przyrode, czemu tak lubisz spacery?

 

myślę o wszystkim i o niczym, patrzę na wystawy albo jak na kładce to na rzekę i oddycham świeżym powietrzem.

 

postaram się o fotki, choć ta kładka do zbyt urodziwych nie należy (ale i tak ją lubię :smile: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może za chwilę pojawi się tam poem, może właśnie na TEJ kładce będzie sobie urządzać dzisiaj spacerki.

Kto wie, zaraz pojadę sprawdzić czy jej tam nie ma. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic

kota chciałem na dworze pogłaskać a on mi łapą bez pazurów pacnął że chce spać :D

Czyżby gorszy humor dzisiaj?

 

-- 17 cze 2013, 17:40 --

 

O nie, wciąż mają mój numer, muszę go zmienić. Niepotrzebnie się z nimi zadawałem, wiedziałem że będą z tego kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×