Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, brat! :mrgreen: jak już ma brat dość to mi brat zrobiłby kanapke czy coś bo jestem głodna, co? proosze :mrgreen:

 

-- 16 cze 2013, 19:31 --

 

luk_dig, zatem przyjmuję radę od człowika tak doświadcoznego życiowo :mrgreen:

Saraid, no nie ma lekko, pewnie sam wypił i nam nie da :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, na chrzcinach byłem :mrgreen: mówiłem wujkowi , że już nie mogę pić a on do mnie " to do połowy ci poleje " a i tak polewał do pełna , a gdy mówiłem przy następnej kolejce " nie dziękuje " to się zachowywał jakby nie słyszał i musiałem pić :P

Snejana, ooo siostra :P kanapkę ? po dzisiejszym party , to ja bym sobie chyba wszystkie palce poucinał zanim bym chleb pokroił :P i przestanie siostra mówić w stereo z łaski swojej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, nie to nie, focha strzelam :P

nie wiedziałam, że nieśmiali ludzie tańczą na stole :P

Po pijaku tańczą. :D Ja na trzeźwo w ogóle do nikogo prawie się nie odzywam, nie mówiąc już o tańcu, a po pijaku to od razu załączam disco polo i tańcuję. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, noo , ciągle ktoś mnie zmusza do picia , jak nie sąsiad to rodzina jak nie rodzina to siostra :cry::P tańczyłem na stole ? ciekawe czy siostra już to na youtuba wrzuciła ... pfff ciekawe , przecież wiadomo , że tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, teraz sumienie mnie zmusza do picia , bo nie mogę patrzeć jak siostra tak sama pije :mrgreen: właśnie teraz sobie coś przypominam ... jak przez mgłę widziałem jakąś tańczącą wiedżme obok mnie , jednak to nie było złudzenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×