Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, byłam u kilku specjalistów i oni zgodnie twierdzili, że mogę ćwiczyć, tylko nie mogę obciążać kręgosłupa. Przez rok chodziłam do niej z różnymi dolegliwościami i dopiero psychiatra stwierdziła u mnie nerwicę z dość silną somatyką, więc jej nie ufam po prostu, skoro przez cały czas twierdziła, że nie potrzebuję pomocy u psychiatry :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałam podejżenie wstrząsnienia mózgu i miałam 3 dni w szpitalu zostać na obserwacjii, ale nie mogłam ze względu na pracę zostać w szpitalu, to było kilka lat temu, od wtedy nie jeżdzę na łyżwach to był mega upadek głową o lód,na mnie spadł spory facet bo taka byłam rozpędzona że pociągnęłam jakiegos obcego faceta chciałam sie zatrzymać :pirate: byłam wtedy ze znajomymi, z moim ex :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, a ja na rowerze bym chętnie posmigała, ale kupilismy z M takie trefne, tanie, i w moim cały czas coś przeskakuje jak jeżdzę i boję się na nim jeżdzić, potrzebowaliśmy szybko przed majówka w zeszłym roku rowery na wyjazd a w tej cenie kupilibysmy uzywane i lepsze...na rowerze tez miałam kilka wypadków jakieś upadki, rozbite kolana ale kiedy to było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×