Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze nie znam osobiscie kogos chorego na chad dobrze ze mamy forum najgorzej czuje sie gdy nie mam obowiazkow ciezko pracuje ale to praca uratowala mi zycie i to ze dotychczas wystarcz mi leczenie w gabinecie nie wiem czy mam chad 1 2 3 swtopnia ale walcze jak lew bardzo wspolczuje tym na ktorych nie dzialaja leki to straszne bo cvhad to niewyobrazalne cierpienie maja25

 

Masz w stu procentach rację. Mnie do samobójstwa, czyli tak ciężkiej depresji, że w ostatnich chwilach dzwoniłem po pomoc (nie jadłem nic chyba 2 tygodnie - piłem surowe jajka niekiedy), doprowadziła bezczynność, związana z przejściem na emeryturę.

Teraz pracuję i jestem szczęśliwy na swój sposób po Depakinie i Ketrelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do was kochani jak mam rozmawiać z mężem, który jest w manii ? Jak mam mu powiedzieć że nie podoba mi się jego postępowanie. okłamuje mnie odnowił kontakt z kobietą którą zostawił w depresji.

 

Najlepiej mu przytakiwać i wychwalać, ale w dyskretny sposób pokierować na oddział zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barsinister - stan mieszany to co innego, natomiast objawy naprzemienne manii i depresji znam z autopsji, jeżeli wypiję za dużo alkoholu, tzn. film mi się urwie.

Łapa -dziękuję temu, który niby nas stworzył za przewagę depresji w mojej chorobie. Dzięki temu jakoś egzystuję. Z manią wywalili by mnie z pracy i to z hukiem.

 

-- 15 cze 2013, 20:53 --

 

Cały tydzień ciężko pracuję, aby w sobotę wypić sobie co chcę i ile chcę. Niedziela jest przeznaczona na zdychanie i ratowanie się ketrelem :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Moja remisja nie trwała długo. Byłoby to zbyt piękne.... Jestem pełna energii, błyskotliwa,wygadana, pewna siebie, czuję że żyję. Zaczęło się po powrocie z Egiptu, tam wiadomo...zarwane noce, alkohol, słońce i ten ciągły dreszczyk emocji :D

Po powrocie zaczęłam zasypiać ok 2, raz nawet przed 4 ( świtało już i ptaki śpiewały, a ja ni chu chu nie czułam zmęczenia :) Sprzątam jak opętana, nic nie stanowi dla mnie problemu, wszystko mi się chce. Jeszcze nad tym panuję, choć myśli biegną coraz szybciej i jakieś dziwne pomysły przychodzą do główki. A może by tak jakiś interes otworzyć? Przecież dam radę, czuję się świetnie... A może by tak zrobić coś szalonego? Jakoś tak pieniądze łatwo się wydaje... Muzyka taka miła dla ucha, a jeszcze miesiąc temu tak drażniła. Potańczyć by się poszło, piwko by się wypiło... Qrczę...jakie fajne to życie...Tak mogłoby być zawsze :)

Zwiększyć dawkę?

 

-- 16 cze 2013, 22:56 --

 

Aha... Moja chwilowa niedyspozycja przed wyjazdem okazała się niedoborem żelaza ( objawy typowo depresyjne, często nawet lęki).

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc. Szkoda ,że czad ,to nie czat ,tym bardziej nie promocja w realu ;-]

.......ale miałem piękny sen ....

No tak zapomniałem ,że nie lubię pamiętać snów ...budzę się nie wyspany .

Ps. P. od psycho... nie miała czego interpretować.

Pamiętam jeden sen ...śnił mi się klika razy ... koszmar ... miałem kilka lat . Zamykałem oczy i widziałem kilka figur geometrycznych zawieszonych w nieprzeniknionej czerni... Chyba poruszały się wokół własnej osi.

Niby nic takiego..............................Pamiętam do dzisiaj i teraz ma to sens .

 

-- 17 cze 2013, 23:59 --

 

....pozostając koszmarem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeden sen ...śnił mi się klika razy ... koszmar ... miałem kilka lat . Zamykałem oczy i widziałem kilka figur geometrycznych zawieszonych w nieprzeniknionej czerni... Chyba poruszały się wokół własnej osi.

Niby nic takiego..............................Pamiętam do dzisiaj i teraz ma to sens .

 

 

 

He. Dziwny zbieg okolicznosci ale wlasnie przez ten sen ktory nieprzerwanie meczyl mnie tygodniami i ktorego nigdy nie zapomne trafilem do psychiatry w wieku 7 lat.. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym snie to pamietam jeszcze cos takiego jakby ktos olowkiem szybko cos kreslil...takie chaotyczne bazgroly ..az czasem nic nie bylo tylko taka jedna wielka czarna kropka..wtedy zwykle budzilem sie z atakiem paniki i totalnym odrealnieniem. A przypomnie mialem cos kolo 7 lat. Juz wiecej tego snu nie mialem moze tez i temu ze leki psychotropowe przez lata zrobily swoje.

 

Podobny stan moge osiagnac jedyne po wciagnieciu tabaki..polozeniu sie i zamknieciu oczy. Wtedy widze te figury wyraznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Moja remisja nie trwała długo. Byłoby to zbyt piękne.... Jestem pełna energii, błyskotliwa,wygadana, pewna siebie, czuję że żyję. Zaczęło się po powrocie z Egiptu, tam wiadomo...zarwane noce, alkohol, słońce i ten ciągły dreszczyk emocji :D

 

fajne ale toksyczne...

ja mam konktat ze swoim lekarzem telefoniczny

może tak spróbuj

przypomnij co bierzesz?

ja bym chyba zwiększyła leki - wtedy można akurat przegadać temat z lekarzem za 2 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masturbacja powoduje zmiany w mózgu.

Choroba CHAD to nic innego jak nałogowa masturbacja.

Dlaczego uciekacie od Prawdy?

 

Raczej skądś się znamy i pamiętamy Twoje tego typu posty.

Jeszcze jeden tego typu post i zaliczysz drogi użytkowniku tego forum bana.

 

 

*Monika*, dzięki, przydzadzą się, bo buja mną jak cholera :?

Wytrzymaj maleńka no i daj znać jak po wizycie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×