Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saraid, co tam porabiasz? Ja niechcący wszedłem na Encyklopedii PWN na wątek filozoficzny, dosłownie poczułem się jak w domu. Myślałem już, że nie istnieją ludzie którzy się nad takimi rzeczami zastanawiają.

 

A teraz wracam do lektury EM (Encyklopedia Muzyki) przy wtórze muzyki z wieży (zdjąłem "osłonki" z głośników i się zastanawiam czy jest lepszy dźwięk czy to placebo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, szczerze Cię podziwiam,ja dokładnie robie teraz to co na obrazku który dołaczyłam. ;) ale po południu ruszam w plener pogoda jest więc trzeba to wykorzystać :yeah::yeah:

 

-- 15 cze 2013, 09:03 --

 

Calineczka1990, kto tu jest spiochem :?:;) co u Ciebie?jakie plany samopoczucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć ludziaże :papa:

 

Ja niechcący wszedłem na Encyklopedii PWN na wątek filozoficzny, dosłownie poczułem się jak w domu. Myślałem już, że nie istnieją ludzie którzy się nad takimi rzeczami zastanawiają.

 

nad jakimi rzeczami, filozofia to ciągle rozwijająca się dziedzina.

 

Calineczka1990, czesc, kogo masz tam w awku.

 

Saraid, ja też idę w plener po południu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, czuję się nadal zmęczona po pracowitym tygodniu, więc ciężko za cokolwiek się zabrać :hide:

troszkę mi ostatnio spadło samopoczucie, mam nadzieję że to chwilowe :roll:

Aranjani, cześć, ja już po kawce, nie ma co przesadzać - następna będzie po południu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja się na nią nakręciłam dopiero niedawno, dotychczas myślałam że tu nudne i zbyt spokojne ćwiczenia, ale mam tak intensywną pracę, że jest w sam raz :mrgreen: na dodatek mam ambicje, żeby kontrolować swoje ciało i wykonywać nawet najdziwniejsze pozy i figury ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

wczoraj oglądałam Opole, prawie do końca, fajny był ten koncert z Marylą Rodowicz, nie spodziewałam się, że mi się spodoba :mrgreen:

 

Zasnęłam po północy, wstałam o ósmej, pozmywałam (nie wiem co mi się stało, żeby tak z rana za szorowanie garów się brać :shock: ), potem poszłam na miasto rozejrzeć za sukienką. Szukam kiecki na wesele we wrześniu, mnóstwo czasu :o ale ja już panikuję, bo nigdy nie byłam na weselu i nie wiem jaka ta sukienka ma być :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×