Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby był jakiś Laryngolog prywatnie 24h w KrK to od kopa bym się udał, a tu wałek, same dyżury, gdzie nieubezpieczony jestem bez szans...

 

-- 14 cze 2013, 23:42 --

 

wykończony, nope, wiem jak wyglądają polipy, to u mnie to jak gdyby rozrośnięta sluzówka, tak więc pełne gacie pełną parą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, pa siostrzyczkoo kochana,śpij dobrze :papa:

 

wykończony, patrz-wikipedia

 

Polip jest pojęciem makroskopowym, odnoszącym się do rozrostów łagodnych błon śluzowych. W typowej postaci ma on kształt maczugowaty, składa się z cienkiej nóżki (szypuły), zawierającej wiązkę naczyń odżywiających oraz kulistego, miękkiego zgrubienia. Nazwa była pierwotnie używana wobec szczególnej postaci przewlekłego zapalenia wytwórczego błon śluzowych, w których dochodzi do rozrostu tkanki łącznej włóknistej blaszki właściwej błon śluzowych (łac. inflammatio chronica proliferativa polyposa). Obecnie pojęcie to jest używane także jako określenie makroskopowe niektórych nowotworów łagodnych (gruczolaków polipowatych – łac. adenoma polyposum), a jak również zaburzeń rozwojowych mających kształt polipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, Nie panikuj,napewno nic Ci nie jest,odrazu zakładasz czarne scenariuszy,brałam przykład od Ciebie w sprawie nerwicy,dawałeś mi rady ,a teraz się rozklejasz,będzie ok,zobaczysz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, Nie panikuj,napewno nic Ci nie jest,odrazu zakładasz czarne scenariuszy,brałam przykład od Ciebie w sprawie nerwicy,dawałeś mi rady ,a teraz się rozklejasz,będzie ok,zobaczysz:)

no właśnie,nie rozklejaj się :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×