Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04,

dziś świętowałam urodziny siostry :)

objadłam się zapiekanką ziemniaczaną z boczkiem a potem tortem i sernikiem na zimno.

No to dzisiaj zaszalałaś. :D Ja się odchudzam i dzisiaj tylko kanapka na śniadanie, kawa po wizycie u psychiatry i koniec. :D

 

 

Z odchudzaniem nie warto przesadzać, bardziej efektowne poza tym jest zmienienie na stałe swojego sposobu żywienia nie jakieś diety przy których człowiek chodzi głodny i zły :evil: a potem się nadrabia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04,

dziś świętowałam urodziny siostry :)

objadłam się zapiekanką ziemniaczaną z boczkiem a potem tortem i sernikiem na zimno.

No to dzisiaj zaszalałaś. :D Ja się odchudzam i dzisiaj tylko kanapka na śniadanie, kawa po wizycie u psychiatry i koniec. :D

 

 

Z odchudzaniem nie warto przesadzać, bardziej efektowne poza tym jest zmienienie na stałe swojego sposobu żywienia nie jakieś diety przy których człowiek chodzi głodny i zły :evil: a potem się nadrabia...

Ale to że mało jem nie jest tak do końca efektem odchudzania, tylko raczej utraty apetytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem, a to nie była może kolejna produkcja zainspirowana "Zmierzchem"? :D

 

To na podstawie książki o takim samym tytule, a czym zainspirowana była powieść... :bezradny:

Teraz prawie wszystkie filmy młodzieżowe (a już zwłaszcza te fantasy o miłości) to prawie to samo. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×