Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, nie biore zadnych lekow,nie byłam nawet jeszcze na zadnej terapii od kiedy jestem w Hiszpanii, Wybiore sie w swoim czasie, poki co nie mam na to zadnych mozliwosci,pracuje 100% dnia.

 

U mnie to dziwne, jest tu jakas kobieta ktora ma dziwne uczucia co do penisa? Nie chce na niego patrzec, wstydzi sie lub brzydzi lub boi go dotykac? Przepraszam,ze tak wale z mostu,ale jestem w kropce. To brzydzi raczej nie, bardziej sie boje. chciałabym, ale sie boje. Chciałabym dac z siebie wszystko a kiedy dochodzi co do czego to trzesa mi sie nogi...i nie ma nic

Ale się nie brzydzisz. To już dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valdralapena, aha no to nic dziwnego, że się brzydzisz, tez bym się brzydził nieswojego ptaka. :D

 

Kestrel, hehe faktycznie podobny.

 

kurde co sie stalo, ze jeszcze tu jestem :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, nie biore zadnych lekow,nie byłam nawet jeszcze na zadnej terapii od kiedy jestem w Hiszpanii, Wybiore sie w swoim czasie, poki co nie mam na to zadnych mozliwosci,pracuje 100% dnia.

 

U mnie to dziwne, jest tu jakas kobieta ktora ma dziwne uczucia co do penisa? Nie chce na niego patrzec, wstydzi sie lub brzydzi lub boi go dotykac? Przepraszam,ze tak wale z mostu,ale jestem w kropce. To brzydzi raczej nie, bardziej sie boje. chciałabym, ale sie boje. Chciałabym dac z siebie wszystko a kiedy dochodzi co do czego to trzesa mi sie nogi...i nie ma nic

a ten facet wart jest tego czy po prostu tak przed koleżanką chcesz udowodnić że jesteś "wyzwolona"

ale chyba ktoś nas wkręca nie wiem ale mam podejrzenia :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zapisanie do psychiatry to był taki dobry pomysł. :?

 

-- 12 cze 2013, 23:44 --

 

zmienny, hmm, mniejsza o to. Może po prostu znowu wziąłem coś za bardzo do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zapisanie do psychiatry to był taki dobry pomysł. :?

 

-- 12 cze 2013, 23:44 --

 

zmienny, hmm, mniejsza o to. Może po prostu znowu wziąłem coś za bardzo do siebie.

To baaardzo dobry pomysł. Przestań o tym myśleć!!! Idź i powiedz co Cię męczy. To jedyna dobra droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valdralapena, aha no to nic dziwnego, że się brzydzisz, tez bym się brzydził nieswojego ptaka. :D

 

padłam, bezcenne-smiac sie głosno do monitora po ciezkim dole i ze zgaga z powodu wymiotow-bomba :-D

 

a co myslicie na temat tego, jak wasz partner wysyła wam swoje zdjecia bardzo hot?

 

 

KTO CO KOGO WKRECA? Moj internet tak szybko chodzi,ze az mi go zal... pogubie sie... i jak nie ten watek to mnie przesyłajcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zapisanie do psychiatry to był taki dobry pomysł. :?

 

To baaardzo dobry pomysł. Przestań o tym myśleć!!! Idź i powiedz co Cię męczy. To jedyna dobra droga.

 

Ale ja się bardzo boję. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie na temat tego, jak wasz partner wysyła wam swoje zdjecia bardzo hot?

nic , po prostu naciskam przycisk --> i dokończam oglądanie zdjęć panienek które pobrałem z sieci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×