Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz, chyba dżinsy raczej nie pasują.. Ja jak pracowałam jako seretarka w szkole to łąziłam bardzo oficjalnie ubrana, ale przecież chyba sekretarką nie będziesz?

 

nie chyba, nie, właściwie to nie wiem jako kto tam, tak ogólnie tylko, aj to będę musiał jakieś chinosy kupić albo coś w tym stylu. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uciekam w świat wirtualny dzisiaj... źle, bo od kilku dni starałam się ograniczać komputer i jakoś wyciągnąć się z tego...

Dobrze, że chociaż próbujesz. Ja już dałam sobie spokój. To moje wirtualne, rozgadane ja jest całkowitym przeciwieństwem tej realnej, zalęknionej kingi :( Ciężko mi z tym. W ogóle ze wszystkim mi ciężko.

 

Ja to nawet w necie nie jestem rozgadana, raczej umiarkowanie, ale przynajmniej cokolwiek się "odezwę" do kogoś, zajmę się jakimś forumowym tematem.

 

co sie dzieje, przed czym uciekacie, a ja sobie kupilem czipsy tortilla te trojkatne, ale jakies takie twarde, czerstwe ale nie wrocilem sie do marketu zeby je oddac, widzisz poem, nie tylko Ty nie zglosilas reklamacji. :smile:

 

 

zmienny

A mi się wydaje, że one taki są twarde zawsze. Chrupiące. Jakby były miękkie to gorzej :P

No ale czipsów nie mogłeś sprawdzić przed zapłatą, a ja truskawki właściwie mogłam zobaczyć

 

Ja zamówiłem i zapłaciłem za dwie listwy okienne do przyczepy kempingowej, a przysłali tylko jedną a i tak nie zrobiłem reklamacji.

 

U mnie to zależy od sytuacji. Np. raz kupiłam krem do rąk i kasjerka go upuściła na podłogę. Zapakowała, ja zapłaciłam. Po wyjściu ze sklepu zauważyłam, że ma ułamany kawałek zamknięcia. Nie chciałam żeby mi krem gdzieś kiedyś wyciekł, wróciłam się te kilka metrów i poprosiłam o zamianę, bo ewidentnie nie widziałam mojej winy w tej sytuacji. Byłam z siebie dumna, bo rzadko mi się zdarza tak postąpić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto się smuci ten jest smutas , kto się kłóci ten jest kut... :P

Dlatego ja nie lubię się kłócić. Ale jak ktoś na mnie napada no to co mam zrobić?

 

-- 12 cze 2013, 22:50 --

 

No wiesz, chyba dżinsy raczej nie pasują.. Ja jak pracowałam jako seretarka w szkole to łąziłam bardzo oficjalnie ubrana, ale przecież chyba sekretarką nie będziesz?

 

nie chyba, nie, właściwie to nie wiem jako kto tam, tak ogólnie tylko, aj to będę musiał jakieś chinosy kupić albo coś w tym stylu. :-|

Czyli bardziej oficjalnie się ubierz. To napewno nie zaszkodzi a w razie czego pomoże.

A co to chinosy? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem, a czy miałaś wypieki na twarzy jak zwracałaś ten krem? :smile:

 

siostrawiatru, a jakie kupić spodnie chinosy czy typowe kanty? :bezradny:

 

no chinosy to takie materiałowe. :]

 

no Ty nie wiesz tego? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, a jakie kupić spodnie chinosy czy typowe kanty? :bezradny:

 

Ja nadal nie wiem co to chinosy?! Jeśli chodzi o mnie to takie prawie eleganckie są najlepsze. No wiesz, żeby nie przegiąć i nie iść jak "stóż w Boże Ciało" taki żarcik ;)

Kiedyś policja mnie zatrzymała w nocy na drodze i jeden z policjantów miał właśnie takie nie do końca eleganckie spodnie. Czyli takie niby kanty , ale "złamał" je trzymaniem rąk w kieszeniach. Chrystusie Panie lepszego tyłka u faceta nie widziałam a liczę sobie 30 wiosen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonczony tutaj nasuwa sie pytanie. Kto jest bardziej chory. Ja co przyznaje sie do tego czy Ty piszac na takim forum jak To forum, w dodatku zapewne myslac , ze jestes zdrowy heheh.

 

Co do tego amfce. No coz caly czas widze bronisz siostrewiatru , do tego stopnia , ze nie raczysz opuscic forum. Chyba jestes na cos napalony. Ale to tylko moje domysly;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru,

Ja nadal nie wiem co to chinosy?! Jeśli chodzi o mnie to takie prawie eleganckie są najlepsze. No wiesz, żeby nie przegiąć i nie iść jak "stóż w Boże Ciało" taki żarcik ;)

Kiedyś policja mnie zatrzymała w nocy na drodze i jeden z policjantów miał właśnie takie nie do końca eleganckie spodnie. Czyli takie niby kanty , ale "złamał" je trzymaniem rąk w kieszeniach. Chrystusie Panie lepszego tyłka u faceta nie widziałam a liczę sobie 30 wiosen.

 

ok zapamiętam wskazówkę, no chinosy to takie prawie eleganckie właśnie? a jeszcze jakieś wskazówki daj, bo tam rozmowe przeprowadzi kobieta więc wiesz, no np. kapelusz założyć? doradź coś jeszcze. :D

 

myślałem, że to faceci patrzą na tyłki kobiet, a kobiety na dłonie facetów. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru,
Ja nadal nie wiem co to chinosy?! Jeśli chodzi o mnie to takie prawie eleganckie są najlepsze. No wiesz, żeby nie przegiąć i nie iść jak "stóż w Boże Ciało" taki żarcik ;)

Kiedyś policja mnie zatrzymała w nocy na drodze i jeden z policjantów miał właśnie takie nie do końca eleganckie spodnie. Czyli takie niby kanty , ale "złamał" je trzymaniem rąk w kieszeniach. Chrystusie Panie lepszego tyłka u faceta nie widziałam a liczę sobie 30 wiosen.

 

ok zapamiętam wskazówkę, no chinosy to takie prawie eleganckie właśnie? a jeszcze jakieś wskazówki daj, bo tam rozmowe przeprowadzi kobieta więc wiesz, no np. kapelusz założyć? doradź coś jeszcze. :D

 

myślałem, że to faceci patrzą na tyłki kobiet, a kobiety na dłonie facetów. :smile:

Taaa i myślisz, że te dłonie są najważniejsze? Nie no ważne, ale bez przesady.

O matko , ciężko tak na odległość. Nie widząc Ciebie. Dla każdego faceta pasuje co innego. Przyjeżdżaj do mnie to Cię wystroję ;) Ale tak na poważnie to chciałabym. To taki mój mały konik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×