Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

I za plecami :D w przypadku kiedy zechce mu się pomacać, albo jeżeli nie będzie chciał wstawić 3 :D

Jezu, mam uczulenie na takich facetów :? Pomacać? :shock: Że swoje studentki? I to ma rzutować na ocenę :shock: ?

Śmieć.

 

Nie, to nie rzutuje na ocenę. On po prostu w trakcie zajęć lubi dotykać studentów, po plecach, szyi, rękach... Dlatego wszyscy nazywają go "macacz" :P Nieprzyjemne uczucie... Ale mam nadzieję, że już go więcej nie zobaczę :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I za plecami :D w przypadku kiedy zechce mu się pomacać, albo jeżeli nie będzie chciał wstawić 3 :D

Jezu, mam uczulenie na takich facetów :? Pomacać? :shock: Że swoje studentki? I to ma rzutować na ocenę :shock: ?

Śmieć.

 

Nie, to nie rzutuje na ocenę. On po prostu w trakcie zajęć lubi dotykać studentów, po plecach, szyi, rękach... Dlatego wszyscy nazywają go "macacz" :P Nieprzyjemne uczucie... Ale mam nadzieję, że już go więcej nie zobaczę :P:D

I tak jest dla mnie śmieciem. Wykorzystuje swoją pozycję żeby sobie podotykać?? To gorzej niż żałosne...

Nawet jeśli nie rzutuje to na ocenę jaką wystawia to nie ma prawa dotykać jeśli ktoś sobie tego nie życzy..

 

-- 11 cze 2013, 22:17 --

 

virgo znalazła te recepty? :zonk:

No właśnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saska,

oni na tych uczelniach wykładowcy to mają narąbane w głowach naprawdę czasami, nam kiedys kazał na zliczenie po dobrą , droga flaszke lecieć, na zaliczenie pisalismy prace , dał wszytkim pały a jak kupilśmy flaszke to wpisał 3 maskra :hide: , to nie był eegzamin tylko zaliczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saska, macacz, haha leże :lol: pewnie brak biedaczkowi kogoś bliskiego i chociaż na studentach korzysta :P

 

 

Niby ma żonę :P ba! nawet syna, ale nie wiem jak on mógł spłodzić cokolwiek :?

 

 

Nikt tego sobie nie życzy, ale co kto zrobi... Pójdziemy do dziekana to tylko sobie wszystko pokomplikujemy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×