Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

zapisałam się do warszawskiego veturilo i wypożyczyłam rower aż 3 razy w ciągu dnia, 3 razy po 20min czyli całkiem za darmo :)

sprawdziłam ile się jedzie do mnie do pracy i wyszło mi 14min więc mogę do pracy jeździć za darmochę :)

mam stację veturilo tuż pod domem i przy samej pracy :)

ha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja - co prawda nie dzisiaj - lecz kilka dni temu znalazłem prześmiewczy kanał na YouTube. Jego twórca wraz ze swoją ekipą tworzy obsceniczne ale błyskotliwe parodie wspólczesnej radiowo-telewizyjnej komercyjnej płukanki mózgowej. Rozpoznałem w nim gościa należącego do paczki z osiedla, na którym kiedyś mieszkałem. Sam niegdyś należałem do tej paczki znajomych, ale wskutek zaburzeń psychicznych odizolowałem się od nich i od lat nie mam już z tymi ludźmi żadnego kontaktu. Jestem na 100% pewien, że to właśnie on. Pewnie to co teraz napiszę zabrzmi dla wielu z Was niewiarygodnie, ale oglądanie jego filmików pomogło mi w walce z deprechą i nerwicą bardziej niż wszystkie psychotropy, które w swoim żywocie zażywałem i wszystkie psychoterapie, którym się poddałem. Sztuczne i niepotrzebne napięcie mięśniowe mi spadło, a poza tym spojrzałem na życie, ludzi i siebie z większym dystansem. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Pozdro;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz do mojego notesu z przepisami. Po raz pierwszy zrobiłam dziś placki z truskawkami - na patelni. Wyszły prze... zaje... pyszne. :yeah:

Niestety nie miałam jogurtu naturalnego i dodałam śmietanę z mlekiem, ale są naprawdę super. 8)

I jeszcze placki ziemniaczane dziś zrobiłam.

Jestem zadowolona, że się nie pocięłam, a zrobiłam coś pożytecznego.

Będzie co gotować w akademiku. :mrgreen:

 

-- 11 cze 2013, 20:50 --

 

To, że udało mi się zrobić ptasie mleczko :mrgreen:

 

ejjj! jak? ja też chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast galaretki ja daję kompot z truskawek i rozpuszczam żelatynę,zamiast galaretki. Jest pyszniejsze :D

No, ale jak ktoś nie zaprawia kompotów, to w ostateczności może być ta galaretka ;)

Lilith, Gratuluję, widzę, że się rozwijasz nasza Ty kuchareczko :D

Na zlot koniecznie lodówka. Zrobimy sobie coś dobrego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×