Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

siostrawiatru, lepsze pogo jest zapytaj się poem jak nie wierzysz :smile:

No nie mówię, że nie, ale jakoś nie potrafię sobie siebie wyobrazić wśród szalejącego tłumu na woodstocku. Bo z tym mi się kojarzy pogo. Popraw mnie jeśli się mylę. Ja ograniczona jestem jeśli chodzi o muzykę.

 

-- 11 cze 2013, 18:25 --

 

wykończony, zielona jestem :shock: ale ja często nie rozumiem więc nic dziwnego.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mówię, że nie, ale jakoś nie potrafię sobie siebie wyobrazić wśród szalejącego tłumu na woodstocku. Bo z tym mi się kojarzy pogo. Popraw mnie jeśli się mylę. Ja ograniczona jestem jeśli chodzi o muzykę.

 

 

siostrawiatru, chyba dobrze kojarzysz, nigdy tam nie byłem, a Ty? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru ja też nie lubię klubów

najlepsze imprezy to domówki 8)

Nooo domówki też są dobre :? Miliony mieszanych alkoholi i dziury w mózgu :? tzn w pamięci.. Do póki znasz wszystkie osoby uczestniczące w takiej domówce to jest dobrze. Problem zaczyna się kiedy zupełnie nieznajome osoby pchają Ci się na chatę. Miałam jedną taką domówkę.. jakieś dziesięć lat temu. Jeszcze młoda wtedy byłam. Na drugi dzień znalazłam mojego psa zamkniętego w szafce pod zlewem. Do animalsu mógł mnie ktoś podać :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, podejrzewam, że jakbyś wjechała na swoim zabłoconym 'enduraku' to sam Owsiak pozdrowiłby z głównej sceny. :D

 

-- 11 cze 2013, 18:39 --

 

luk_dig, dobrze mówisz :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×